Jde jí o život, píše expert o unesené a propuštěné „Hanče“

10.02.2016 7:54 | Zprávy
autor: vef

Podle experta na vyjednávání s teroristy Adama Dolníka jde Haně Humpálové, Češce unesené v Pákistánu, znovu o život. Píše to dnešní vydání deníku Blesk.

Jde jí o život, píše expert o unesené a propuštěné „Hanče“
Foto: wikipedia
Popisek: Pákistánská vlajka

Hana Humpálová a Antonie Chrástecká byly uneseny před lety v Pákistánu. Poté, co česká strana údajně zaplatila výkupné 150 milionů korun, vrátily se zpět do Čech. Informace o výkupném vyšla na světlo světa před několika dny, i když obě Češky jsou doma již několik měsíců. 

„Je lež, že se Hana Humpálová pokusila vrátit k únoscům. To prostě není pravda. Je potřeba, aby to zaznělo, protože tahle lež ji může velmi ohrozit,“ uvedl v souvislosti se spekulacemi o návratu Humpálové do Pákistánu Dolník. Humpálová podle něj jela jen se svou rodinou na dovolenou do Turecka. Fámu si prý vykládali lidé z bezpečnostních složek u piva a nyní vyplavala na povrch. „Já si myslím, že to není náhoda. Ale je naprosto nezodpovědné něco takového zveřejnit v tisku,“ podotkl. Vyvrátil i fámu, že by se Humpálová vracela za únosci kvůli dítěti, které tam porodila. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Ekonomika

Když se pyšníte tím, jak díky vám roste naše ekonomika, jak vysvětlíte, že to nepociťuje většina z nás, a že naše mzdy nerostou nebo jen minimálně, a že se naše životní úroveň propadá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trump? K večírkům u prasáka Epsteina zaznívá jiné prezidentské jméno

20:15 Trump? K večírkům u prasáka Epsteina zaznívá jiné prezidentské jméno

Ačkoli je Jeffrey Epstein již šest let po smrti, zemřel za dosud ne zcela vyjasněných okolností v po…