„Snažili jsme se vymyslet kombinaci politiků, kteří spolu nikdy dohromady před televizními kamerami nevystoupili. A myslím, že se nám to podařilo," sdělila ParlamentnímListům.cz moderátorka pořadu České televize Máte slovo Michaela Jílková.
Ve čtvrtek se v něm totiž setkají dva zapřisáhlí nepřátelé exministr dopravy Vít Bárta VV a expremiér Jiří Paroubek ČSSD. Očekává se tedy dost drsná výměna názorů. Sekundovat jim při tom bude bývalý pražský primátor Pavel Bém. Všichni tři se sice nyní vídají v Poslanecké sněmovně, ale v televizním pořadu to bude poprvé.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku




