Jiří Krampol řekl vtip o Romech a oznámil: To hovado, poslanec Benda...

03.08.2017 8:45

„Do tohohle světa už se nehodím,“ míní v rozhovoru pro Magazín MF Dnes herec Jiří Krampol. Zároveň také uvedl, co mu na dnešní době vadí.

Jiří Krampol řekl vtip o Romech a oznámil: To hovado, poslanec Benda...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Krampol, herec

Krampol v rozhovoru mimo jiné uvedl, že jej velmi štvou zákazy. „Chcete se někde vykoupat – koupání zakázáno, sinice. Nesmíte do lesa, protože je tam honitba – pokuta. Seberete houbu – pokuta pět tisíc. A samý strašení – klíšťata, encefalitida!“ poukázal na to, že omezení je čím dál víc.

Za naprostou „kravinu“ považuje dle svých slov zákaz kouření. „Dědkové, co si chodí do hospody zahrát karty nebo kulečník, co mají dělat? Chápu, že když je to restaurace, seděj tam děti u jídla, někdo si zapálí, to je blbě. Ale v normální hospodě? A co budou ti dědci dělat v zimě?“ zeptal se. To, že lidé chodí kouřit ven před hospody, považuje za další kravinu.

Anketa

Miliardář Dědek slibuje Gazdíkovu STANu peníze i pomoc s lákáním osobností na kandidátky. Kam Starosty ve volbách vytáhne?

5%
0%
3%
0%
hlasovalo: 10280 lidí

„Běžte se večer projít do Dlouhé ulice, kde jsou ty noční pajzly! Před časem jsme tam mohli získat byt. A ještě že jsme ho nezískali, protože nám jeden chlap odtamtud teď říkal, že je to katastrofa, řev. Za chvíli to tu bude jako v Americe,“ dodal a vzpomněl, jak byl u kamarádky v San Francisku. 

„Vyndal jsem cigáro, že si zakouřím, a všichni na mě koukaj, jestli to mám v hlavě v pořádku. Tak říkám, že si zakouřím venku. A oni: Venku? Ty chceš pět set dolarů pokutu? Tady v tý čtvrti se nesmí kouřit vůbec. Nebo: na Havaji jsem viděl svatbu, kde si ženich s nevěstou připíjeli tak, že museli mít panáky v papírovém pytlíku. A tohle sem z tý Ameriky všechno jde. Mně to přijde jako pokrytectví,“ zmínil.

O politice pak pokračoval, když vzpomněl na to, jak parta Ztohoven vyvěsila na Pražském hradě místo prezidentské standardy trenýrky. „To je sranda? Mně to připadá blbý. Na určitý věci, jako je hymna nebo prezident, se sahat nemá. Už přemalování tanku narůžovo se mi nelíbilo,“ zmínil.

Vzpomněl pak i na problém, který měl kvůli vtipu o Romech, když dělal představení s Jiřím Paroubkem. „Kvůli tomuhle vtipu. Dělá Rom autoškolu, projede zatáčkou a učitel autoškoly povídá: ‚Vy jste si nevšim tý značky?‘ – ‚Jaký značky?‘ – ‚Tam byla značka.‘ – ‚Značka? Že by hliníková? Mám se pro ni vrátit?‘ A hovado, poslanec Benda, že prý jsme urazili Romy! Že by to mělo jít k mezinárodnímu soudu! Čeho nakonec ti, co se do nás naváželi, dosáhli? Jenom toho, že se ten vtip šířil geometrickou řadou, takže ho znala celá republika,“ sdělil. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ubožák. Znemožňuje se před smrtí. „Chvilkaři“ dali najevo, jak vidí Karla Gotta. Je to síla

17:21 Ubožák. Znemožňuje se před smrtí. „Chvilkaři“ dali najevo, jak vidí Karla Gotta. Je to síla

Přání od prezidenta zpěváku Karlu Gottovi vzbudilo mimo jiné i menší rozruch v Milionu chvilek pro d…