Kalousek vypeskoval Hudečka: Osobní pocity stranou!

11. 10. 2014 18:20

V Pražské TOP 09 to pořádně vře. Podle serveru Lidovky.cz jsou rozpory mezi primátorem Tomášem Hudečkem a Jiřím Vávrou tak velké, že spolu dokonce odmítají sdílet prostor ve volebním štábu TOP 09. Hudeček a jeho příznivci nechtěli sdílet stranický volební štáb v hotelu Don Giovanni, takže si poblíž hotelu vybudovali alternativní centrum. Kalousek ale Hudečkovi řádně vyčinil.

Kalousek vypeskoval Hudečka: Osobní pocity stranou!
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Miroslav Kalousek
reklama

Rozhádanost pražské TOP 09 se ani trochu nelíbí prvnímu místopředsedovi strany Miroslavu Kalouskovi. „Jakékoliv osobní pocity musejí jít stranou. Situace v Praze má dopad na celostátní politiku, proto koalici na radnici bude schvalovat celostátní výkonný výbor,“ řekl exministr financí. O týmu na pražské radnici by podle Kalouska měli vyjednávat místopředseda strany Marek Ženíšek, primátor Tomáš Hudeček a předseda pražské stranické organizace Jiří Vávra. Kalousek má za to, že takové složení je logické.

Vávra se sice nedostal na komunální kandidátku, ale dává o sobě i nadále vědět. Ženíška v nedávném rozhovoru dokonce označil za muže, který by jednou mohl stranu vést. Lidé okolo primátora Tomáše Hudečka ale s nespokojeností prohlašují, že se ze strany začaly vytrácet politické ideje a o slovo se opět hlásí dříve dobře známý „lidovecký pragmatismus“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Soukup valil oči. Pavel Novotný: Pravá ruka Fialy a europoslanec. To je nový plán. A přišly další sprosťárny

13:19 Soukup valil oči. Pavel Novotný: Pravá ruka Fialy a europoslanec. To je nový plán. A přišly další sprosťárny

Řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) byl hostem v pořadu Týden podle Jaromíra Soukupa v TV Barran…