Mafián a estébák! Ota Černý promluvil o Romanu Berbrovi, který ho prý fyzicky napadl

03.08.2017 15:00

Bývalý šéfredaktor sportovní redakce České televize a matador v oblasti komentování sportu Otakar Černý usedl v internetové televizi DVTV proti Martinovi Veselovskému a v rozhovoru, který následoval, totálně rozcupoval Romana Berbra.

Mafián a estébák! Ota Černý promluvil o Romanu Berbrovi, který ho prý fyzicky napadl
Foto: ceskatelevize.cz
Popisek: Ota Černý

Otakar Černý je dnes poradcem šéfa komise fotbalových rozhodčí a z této pozice má prý zkušenost, která snese srovnání se scénami z mafiánských filmů. Současný místopředseda Fotbalové Asociace ČR ho prý jednoho dne napadl na záchodcích v Plzni a pořádně s ním cloumal. Také na něj sprostě řval.

„Pan Berbr mě dlouhá léta miluje, protože ho dlouhá léta veřejně kritizuju... A takhle mi dával najevo, že to je konec srandy,“ pravil Černý. Po incidentu prý napsal dopis tehdejšímu předsedovi FAČR Miroslavu Peltovi, ale nestalo se nic.

Celý rozhovor naleznete ZDE.

„Já si myslím, že to je mafiánský způsob řízení fotbalu, a proto jsem ho kritizoval... Jestliže se místopředseda svazu vytahuje tím, že on rozhoduje valné hromady, že on má armádu korejských vojáků, kteří hlasují tak, jak to přesně on řekne, tak to nemá s demokracií ani s normální společností nic společného,“ pokračoval dlouholetý novinář.

A jak Berbr tuhle armádu získal? Má prý spoustu známých mezi rozhodčími a využívá toho. V tuto chvíli prý řídí český fotbal, když je teď bývalý předseda Fotbalové asociace ČR Miroslav Pelta mimo hru, kvůli korupční kauze kolem sportovních dotací. „On se netají ani tím, že byl estébák, on se tím chlubí,“ pálil do Berbra dál host.

Ve Fotbalové asociaci České republiky prý panuje válka, ale nejde o válku, která by postihla celý fotbal, nýbrž jen samotnou asociaci. A tam se situace hned tak nezmění. Obratem ovšem Černý dodal, že o Berbrovi nemůže říct, že je korupčník, protože by to neměl jak dokázat.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Trestní stíhání Jiřího Pehe? Orgány by měly konat, řekl prezident Zeman

23:04 Trestní stíhání Jiřího Pehe? Orgány by měly konat, řekl prezident Zeman

Prezident Miloš Zeman se v pravidelném čtvrtečním pořadu Týden s prezidentem na TV Barrandov věnoval…