Ministři Mládek a Brabec se hádali o limity uhlí. Brabec mluvil o „srabáctví“

19.10.2015 22:30 | Zprávy
autor: mp

Ministr průmyslu Jan Mládek (ČSSD) a ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) v pondělních Událostech, komentářích České televize diskutovali o prolomení těžebních limitů na dole Bílina. Hlasoval jsem pro, jinak by to bylo srabácké, oznámil Brabec. Komentář přidal ředitel Hnutí DUHA Jiří Koželouh.

Ministři Mládek a Brabec se hádali o limity uhlí. Brabec mluvil o „srabáctví“
Foto: Hans Štembera
Popisek: Protest proti prolomení těžebních limitů na Náměstí míru v Praze

Brabec hned v úvodu oznámil, že hlasoval pro prolomení limitů na dole Bílina. „Byl to můj návrh, tak by mi přišlo alibistické a srabácké pro něj nehlasovat,“ oznámil ministr s tím, že ho i tak čekala bezesná noc a jistě bohužel nebyla jediná. Doplnil ale, že prolomení limitů automaticky ještě neznamená těžbu, těžařům ještě schází řada povolení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

19:25 Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

Vládní zmocněnec pro klimatickou politiku Filip Turek (Motoristé) naznačil, že prezident Petr Pavel …