Na Primě končí šéfka zpravodajství Obzinová. Českou CNN má rozjíždět někdo jiný

07.05.2019 17:38

Televizi Prima čekají změny. Již bylo oznámeno, že soukromý subjekt pracuje na spolupráci s americkou CNN, jenže to není jediná věc, která se na zpravodajství časem projeví. Primu opouští Jitka Obzinová.

Na Primě končí šéfka zpravodajství Obzinová. Českou CNN má rozjíždět někdo jiný
Foto: hns
Popisek: Prima chystá ve spolupráci se CNN nový zpravodajský kanál
reklama

Ředitelka zpravodajství a publicistiky Jitka Obzinová, která na TV Prima působila v této pozici více než deset let, odchází. Veřejnost o tom informovala mluvčí televize Prima Gabriela Semová.

A jak svůj odchod vysvětlila sama Obzinová? „Bylo to nezapomenutelných deset let, které jsem strávila intenzivní prací pro televizi Prima. Po dlouhé úvaze jsem došla k rozhodnutí, že nyní nastal čas se opět věnovat více sama sobě a hledat naplnění i v jiných než pracovních věcech,“ uvedla. Svým kolegům popřála hodně sil při budování zpravodajského kanálu CNN Prima News.

Generální ředitel skupiny Prima Marek Singer prý odchodu Obzinové lituje, ale respektuje ho.

Není bez zajímavosti, že Jitka Obzinová během své kariéry působila ve všech třech velkých českých televizích – v ČT, na Nově i na Primě, kde mimo jiné pečovala také o politický diskusní pořad Partie, který televize vysílá v neděli v 11 hodin dopoledne.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Novinář Etzler při „veřejnoprávní“ debatě o Číně zvedl ze židle Nečase: Když někdo nemá rád prezidenta, vytáhne se čínská karta!

18:43 Novinář Etzler při „veřejnoprávní“ debatě o Číně zvedl ze židle Nečase: Když někdo nemá rád prezidenta, vytáhne se čínská karta!

REPORTÁŽ „Vůbec neberu Číně ten obrovitý pokrok. To byl největší ekonomický pokrok v historii lidstv…