Národovec Bartoš psal ruskému velvyslanci. Rusko je prý dnes hlavní baštou proti agresi Západu

07.03.2014 21:42 | Zprávy

Uskupení NE Bruselu - Národní demokracie v čele s bývalým novinářem Adamem B. Bartošem vyjádřilo podporu ruskému velvyslanci v České republice Sergeji Kiselevovi v postupu Ruské federace vůči Ukrajině. Rusko je prý dnes hlavní baštou proti agresi Západu.

Národovec Bartoš psal ruskému velvyslanci. Rusko je prý dnes hlavní baštou proti agresi Západu
Foto: red
Popisek: Rusko

Představitelé strany NE Bruselu - Národní demokracie Adam B. Bartoš a Ladislav Zemánek zanesli na ambasádu Ruské federace v České republice dopis určený ruskému velvyslanci. V něm vyzdvihují přínos Ruska na mezinárodní scéně.

"V současnosti je Rusko garantem rovnováhy v mezinárodních vztazích a sehrává nesmírně pozitivní roli například v Sýrii. Lze říci, že země, již v České republice zastupujete, je hlavní baštou proti agresivním útokům západních velmocí, které se v různých částech světa snaží prosadit nejen své ekonomické a politické zájmy, ale především svou zvrhlou ideologii," napsali národní demokraté ruskému velvyslanci.

Evropská unie naproti tomu představuje destruktivní element, který usiluje o ovládnutí a unifikaci daného prostoru, nikoli o svobodu. EU prý usiluje o vytvoření centralizované říše a spolu s USA dokonce o světovládu. V takovém světovém pořádku se ale ani s volností Česka a Ruska nepočítá, pročež je třeba vyslovit podporu ruským krokům na Ukrajině.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: mp

Jak zabránit Číně, aby o nás sbírala citlivá data?

Podle mě také není problém jen v Číně, ale dnes už téměř neexistuje nic jako soukromý. I třeba EU dost šťourá do soukromý lidí - většinou to vydává za dobrý úmysl a možná to i dobře myslí, ale je to potřeba? Co vím, tak třeba chtěla mít možnost sledovat i soukromou korespondenci lidí na internetu at...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vzpoura proti Leyenové: Chce z ČR „páreček“, ne Síkelu. Zlost. I Vondra dupnul

17:40 Vzpoura proti Leyenové: Chce z ČR „páreček“, ne Síkelu. Zlost. I Vondra dupnul

Předsedkyně Evropské komise (EK) Ursula von der Leyenová s českou nominací ministra průmyslu a obcho…