Nejdrsnější odpověď Novotnému: Ty drzá opice. Uštval Ivetu Bartošovou, největší odpad. Budou ho ukazovat v ZOO

01.12.2019 7:22

Slovenský poslanec SMERu Ľuboš Blaha reagoval velmi ostře na starostu městské části Praha-Řeporyje Pavla Novotného pro jeho záměr postavit pomník válečným zločincům vlasovcům, které odsoudil Norimberský tribunál. „Nacista Novotný. Hovado. Větší idiot v ruské televizi v životě nevystoupil. Nebýt Rusů, skončil bys v nacistickém plynu, ty drzá opice,“ nebere si servítky vůči Novotnému slovenský politik ve svém facebookovém příspěvku.

Nejdrsnější odpověď Novotnému: Ty drzá opice. Uštval Ivetu Bartošovou, největší odpad. Budou ho ukazovat v ZOO
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Slovenský poslanec Ľuboš Blaha ze strany Smer

„Dělá to jen proto, aby provokoval ruský národ. A ještě se pyšní tím, že se v ruské televizi chová jako šimpanz, vrtí hlavou, šklebí se, obviňuje diskutéra, že fetuje. Vypnuli ho jako úplného šílence. Tak je to správně,“ komentoval Novotného páteční vystoupení v ruské státní televizi Rossija 1, která pozvala starostu, aby vysvětlil svůj záměr postavit pomník vlasovcům.

Nikdo podle Blahy nemá právo urážet jiné národy a vychvalovat válečné zločince a nacisty. „Jak proboha může být někdo takový hlupák jako tento starosta městské části Prahy. Mimochodem, tento bulvární novinář se v minulosti proslavil tím, že se chvástal, že dožene k sebevraždě zpěvačku Ivetu Bartošovou. Podařilo se,“ podotkl slovenský poslanec.

„Nyní tato opice hejtuje Rusy a oslavuje nacisty. Asi ten největší lidský odpad, jaký jsem kdy viděl. V Rusku ho budou ukazovat jako v ZOO, aby se podívali, jaká monstra fungují v liberální kavárně na Západě. A dobře mu tak,“ píše Blaha na adresu řeporyjského starosty.

„Nebýt ruských vojáků, tak by chlupaté opice jako Novotný skončily za nacismu v plynové komoře a my Slované spolu s ním. A tento ubožák se dnes takto odvděčil Rusům. To je nelidské. A mně je z toho fakt špatně,“ říká Blaha s tím, že jej velmi uráží, že tu takto někdo beztrestně ponižuje naše osvoboditele. „Měli bychom děkovat za to, co pro nás Rusko udělalo,“ míní naopak.

Děsí se z představy, že by na Slovensku vládli takoví jako je Novotný – nenávistní liberálové a rusofobové jako Kiska či Poliačik. „I oni by stavěli sochy nacistům? I oni by likvidovali památníky našich osvoboditelů?“ ptá se Blaha a podotýká, že „i na Slovensku jsou takoví Novotní. Opice, co nenávidí Rusko. Nenechme jim převzít moc. Ať se naši dědové, co umírali v SNP, nemusí v hrobě obracet.“

Závěrem poděkoval ruskému velvyslanci, kterého si mimořádně váží a se kterým celé hodiny dokáže diskutovat o filozofii, geopolitice a historii, i za jeho gratulace ke kandidátce Směru. „Dělejme vše pro to, abychom nenávistná protiruská monstra na Slovensku zastavili,“ vybídl pak Blaha na závěr.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: nab

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Zatím s Ruskem ve válce nejsme, ale...“ Pirátka Gregorová v ČT oživila Vrbětice

9:15 „Zatím s Ruskem ve válce nejsme, ale...“ Pirátka Gregorová v ČT oživila Vrbětice

V Rusku přicházejí lidé k volbám. To, že zvítězí vládní strana Jednotné Rusko, spojená s Vladimirem …