Německo: Podřízl své dvouleté dceři krk. Měl vysmahnout tam, odkud přišel, už před pěti lety, ale...

25.10.2017 12:29

Německem otřásá brutální případ zavražděné dvouleté holčičky v Hamburku. Jak píše například deník Bild, dívce podřízl hrdlo její vlastní otec, který přišel do Německa z Pákistánu.

Německo: Podřízl své dvouleté dceři krk. Měl vysmahnout tam, odkud přišel, už před pěti lety, ale...
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Ilegální tábor zvaný "džungle" opouštějí jeho obyvatelé

V přistěhovalecké rodině dle zjištění deníku panovalo dlouhodobě značné napětí. V pondělí večer vše bohužel vyústilo v zavraždění nebohé dvouleté dívky. Její matka, Lubna A., šla toho večera na policii a stěžovala si na násilné chování manžela. Když se ráno vrátila zpět domů, čekal ji hrůzný obrázek. V bytě našla bezvládné tělo své dvouleté dcery, která měla údajně proříznuté hrdlo. Třiatřicetiletý Sohail A., otec dítěte, je na útěku.

Žena utrpěla hluboký šok a je v péči lékařů. Její šestiletý syn z předchozího vztahu byl umístěn k prarodičům. Jak policie uvedla, žena si stěžovala na násilnické chování svého manžela již několikrát v minulosti. Úřady jí však nebyly schopné pomoci. V bytě ve čtvrti Hochparterre mezitím probíhá vyšetřování a policie vyhlásila po třiatřicetiletém pákistánském vrahovi pátrání. Případ však má i další znepokojivé konotace.

Objevují se hlasy, podle kterých bylo možné tragickému vyústění zabránit. Mluvčí místního úřadu pro mládež připouští, že byl s rodinou v úzkém kontaktu. Ovšem stín viny padá i na migrační úřady. Sohail A. na konci roku 2011 požádal v Německu o azyl, ale o měsíc později přišla zamítavá odpověď. V červenci 2012 potom vstoupilo v platnost rozhodnutí o jeho deportaci zpátky do Pákistánu. Není doposud zřejmé, proč se za pět let nepodařilo naplnit právní úkon.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pro

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bordel ve Sněmovně: Co v TV nebylo. Tenhle ani nešel domů. A ráno, ráno bylo taky veselo. Padlo slovo „koule“

11:24 Bordel ve Sněmovně: Co v TV nebylo. Tenhle ani nešel domů. A ráno, ráno bylo taky veselo. Padlo slovo „koule“

Včera a dnes poslanci zažili v Poslanecké sněmovně rétorický maraton. Podle stránek Sněmovny trvala …