Nerozcházíme se ve zlém, řekl k rozchodu s Babišem ministr Hüner. A promluvil i o ČEZu

22.06.2018 22:02 | Zprávy
autor: vef

Ministrem průmyslu a obchodu již nadále nebude Tomáš Hüner. Ten byl dnes hostem Interview ČT24 Světlany Witowské.

Nerozcházíme se ve zlém, řekl k rozchodu s Babišem ministr Hüner. A promluvil i o ČEZu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr průmyslu a obchodu v demisi Tomáš Hüner

„Přímo premiérem mi to bylo sděleno dnes. Spekulovalo se hodně o postu ministra průmyslu a obchodu, takže jsem nebyl tak překvapený, že to přišlo jako blesk z čistého nebe,“ poznamenal k dnešnímu sdělení premiéra Andreje Babiše (ANO) Hüner. „Nerozcházíme se ve zlém,“ sdělil dále Hüner, jemuž Babiš nabídl post poradce pro energetiku. 

Hüner by také byl rád v pracovní skupině, která by hájila zájmy státu v jaderné energetice. „Tato skupina by neměla být politická. Pracovní skupina by měla být skupinou odborníků, protože budou muset napočítat jednotlivé varianty a vypočítat, která z nich je nejvýhodnější,“ dodal Hüner. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

4:44 „Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

Prezident dostal od Ústavního soudu to, co chtěl. Předběžné opatření, které vládu de facto nutí ho d…