Odhalení novináře Doležala z Reflexu: Žádný Klaus, za Brexit mohou Tuhý s Chovancem

25.06.2016 11:43

Za Brexitem stojí policejní prezident Tomáš Tuhý a ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD). To píše ve svém komentáři s nadsázkou Jiří X. Doležal na serveru Reflex.cz.

Odhalení novináře Doležala z Reflexu: Žádný Klaus, za Brexit mohou Tuhý s Chovancem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Policejní prezident Tomáš Tuhý
reklama

„Agentura TH Company, ze které čerpáme ty nejpikantnější informace, právě oznámila, kdo stojí za Brexitem. Od rána bylo jasné, že odchod Británie z EU není blesk z čistého nebe, že musí mít nějaký zákulisní důvod. My víme, jaký!“ píše úvodem Doležal.

Velká Británie a její odchod z EU totiž vystrnadil z titulních stran do té doby nejvíce propíranou kauzu kolem reorganizace policistů, odchodu šéfa ÚOOZ Roberta Šlachty či údajného úniku informací ze strany policejního prezidenta Tuhého. 

„Podle informací TH company, které jsme právě obdrželi, to samozřejmě náhoda není, ale jako obvykle jde o spiknutí,“ píše Doležal. Když se prý podíváme podrobněji, nacházíme stopu ČSSD.

Původní text ZDE.

„V naší vnitropolitické situaci je nyní naprosto klíčové, zda policii ovládne ministr Chovanec, a vystřídá tak v kontrole tohoto nezávislého a nepolitického orgánu ministra financí Andreje Babiše (ANO). Sociální demokracie je pro Chovancovo vítězství schopna udělat cokoliv. A najednou – jako mávnutím kouzelného proutku – zmizí Šlachta z titulů deníků a všude je místo toho Brexit. Takže Chovanec s Tuhým budou moci provést svou hanebnou policejní reformu cíleně zaměřenou proti Babišovým policistům bez pozornosti médií a veřejnosti. Koincidence Brexitu a války policajtů proto nemůže být náhoda,“ uzavírá Doležal s tím, že vystoupení Británie z EU prostě zařídili Tuhý s Chovancem, aby mohli provádět v české policii své nekalé rejdy. A to v tichosti a skrytě.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Volný vystoupil. Všichni v šoku: Organizovaný zločin! Chystá se provokativní umrtí pacientů... Tady se vyrábí další Breivik, jestli někomu rupne v kouli. Varuji vás

17:15 Volný vystoupil. Všichni v šoku: Organizovaný zločin! Chystá se provokativní umrtí pacientů... Tady se vyrábí další Breivik, jestli někomu rupne v kouli. Varuji vás

Poslanec Lubomír Volný dnes opět na plénu Poslanecké sněmovny hovořil bez roušky. Mluvil mimo jiné o…