Paní Merkelová, odstupte! Bude to vzkaz nelegálním migrantům, vyzývá Petr Hannig a varuje před válkou v Evropě

25.03.2016 13:01 | Zprávy
autor: vef

Předseda Strany zdravého rozumu Petr Hannig prostřednictvím svého článku na serveru ParlamentníListy.cz vyzval k odstoupení německou kancléřkou Angelu Merkelovou. „Už ani jeden další ilegální imigrant. Frau Merkel, odstupte, dokud je čas,“ uvedl.

Paní Merkelová, odstupte! Bude to vzkaz nelegálním migrantům, vyzývá Petr Hannig a varuje před válkou v Evropě
Foto: Archiv PH
Popisek: Petr Hannig, předseda Strany zdravého rozumu

„Evropská politická elita zavírá oči před jasnou skutečností. Jsme ve válce! Není to válka skrytá, je to válka zjevná a zjevená. Válku Evropě vyhlásil Islámský stát. A vyhlásil ji slovy i činy. Muslimští radikálové vyhlásili válku celé západní humanistické civilizaci. Vyhlásili válku šmahem nejenom křesťanství, ale i ateismu. Vyhlásili válku sociálním systémům jednotlivých států Evropy, neboť cíleně zneužívají slabosti Evropanů, kteří mají sklon vidět strádající děti u plotů Evropy a nevidí armády mladých, bojeschopných mužů,“ poznamenal Hannig s tím, že došlo k vyhlášení války i neziskovým organizacím, jež těmto migrantům pomáhají. Teroristé dle jeho názoru vyhlásili válku i Lékařům bez hranic. 

  • Původní text ZDE

„Mnohý z těch, co na konto této organizace posílali dary, se bude ptát: Není to náhodou na ty nelegální imigranty putující po cestě do vysněného ráje sociálních příspěvků v Evropě? Není to náhodou na ty, kteří v budoucnu připraví peklo pro naše potomky?“ ptal se nadále Hannig. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

4:44 „Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

Prezident dostal od Ústavního soudu to, co chtěl. Předběžné opatření, které vládu de facto nutí ho d…