Peake řídí Bárta. Důkazem je Mickey Mouse na tričku, tvrdí Kočí

20.04.2012 17:50 | Zprávy
autor: joh

Nezařazená poslankyně Kristýna Kočí je přesvědčená, že rozpad Věcí veřejných je řízenou akcí Víta Bárty. Hlavně prý proto, že Bárta chce zakrýt výsledek procesu v kauze předávání obálek. Uvedla to v rozhovoru pro server Aktuálně.cz.

Peake řídí Bárta. Důkazem je Mickey Mouse na tričku, tvrdí Kočí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Nezařazená poslankyně Kristýna Kočí

„Pro mě osobně ale byla velkým indikátorem, že to je ve spolupráci nebo minimálně s vědomím Víta Bárty, jeho včerejší reakce. Když jsem ho viděla v tričku s Mickey Mousem. On, který si potrpí na to být vždy prezentován, jak on chce, nám v tomto tričku tvrdil, že on nic neřeší, že se ho to netýká,“ vysvětluje své názory Kočí.

Bárta by plakal

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co by EU měla z toho, kdyby nás zatáhla do války?

Vy tvrdíte, že se o to pokouší. Proč by to dělala? A k té mírové iniciativě Trupma. Podle vás je jeho návrh vůči Ukrajině spravedlivý? Nezohledňuje jen zájmy USA a Ruska?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala pod rudou vlajkou s hvězdou. Zahradil o škodách po Lipavském

17:23 Fiala pod rudou vlajkou s hvězdou. Zahradil o škodách po Lipavském

Za výkon zahraniční politiky je zodpovědná vláda, nikoliv prezident ani Senát, upozorňuje Jan Zahrad…