Pekarová: Blbá nálada končí. Bude se tu dobře žít

10.10.2021 22:04 | Ze sítí
autor: sla

Letošní volby byly plné emocí. Na lídrech stran vítězné koalice SPOLU bylo po oznámení výsledků vidět zřetelné nadšení. Markéta Pekarová Adamová pak na Facebooku v neděli projevila radost nad koncem éry politického šlendriánu. Podle ní začíná nová etapa.

Pekarová: Blbá nálada končí. Bude se tu dobře žít
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová

„Něco končí. Něco začíná. Končí éra politického šlendriánu, kdy byli důležití jen někteří a který má na svědomí tisíce mrtvých, podkopání důvěry lidí ve spravedlnost a nastolení přesvědčení, že lhát bez mrknutí oka je normální,“ napsala na Facebooku s tím, že největší tma je před rozbřeskem. A ten podle ní konečně přišel a můžeme se podle ní konečně nadechnout.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

Proč jste na ministra nenavrhli někoho, kdo má české občanství?

Podle mě by to měla být jedna z hlavních podmínek a divím se, že není ze zákona, a že zrovna vy nevyberete někoho, kdo má naše občanství. Děkuji za odpověď. Bartošová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Honzo, ty už se mnou nemluvíš?“ Chaun potkal Hřebejka, pak došlo na dezoláty a zrůdy

20:34 „Honzo, ty už se mnou nemluvíš?“ Chaun potkal Hřebejka, pak došlo na dezoláty a zrůdy

Promítání snímku Velký vlastenecký výlet, který má přibližovat reakce lidí, „kteří podlehli dezinfor…