Policie v Kladně pátrá po muži s nožem, který křičel Alláhu Akbar

05.08.2016 15:27

Policisté pátrají po muži, který se ve středu pohyboval po Kladně s nožem v ruce a vykřikoval arabské zvolání Alláhu Akbar (bůh je veliký). Dostal se při tom do menší potyčky s mužem, kterému se pokusil ukrást mobilní telefon. Policie výtržníka hledala i za pomoci vrtulníku s termovizí, ale neúspěšně, sdělila dnes ČTK mluvčí kladenské policie Michaela Nováková.

Policie v Kladně pátrá po muži s nožem, který křičel Alláhu Akbar
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zbraň, ilustrační foto

Hledanému muži je 25 až 35 let a měří 165 až 170 centimetrů. Má tmavší pleť, černé vlasy a černý plnovous. Podle svědků mluvil plynně česky, bez přízvuku.

Muž se podle Novákové ve středu odpoledne pohyboval před divadelní kavárnou a dále v ulicích Josefa Hory, Roosveltova, Divadelní a Petra Bezruče. V ruce držel nůž s čepelí dlouhou asi 12 centimetrů. Podle policie nikoho neohrožoval, pouze provolával Alláhu Akbar. V ulici Josefa Hory před divadlem odcizil pětatřicetiletému muži z lavičky mobilní telefon, který po menší potyčce s okradeným zahodil do parku. Potom se dal na útěk do areálu bývalých hutí.

Policie dnes zveřejnila fotografie muže z městského kamerového systému a přijme veškeré informace o hledaném na služebně v Havířské ulici nebo na čísle 974 873 317 či bezplatné lince 158.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

My se k paktu o migraci nepřipojili, ale země okolo nás ano. Když do nich budou proudit desítky tisíc migrantů... Komentátorka řekla na kamery něco pro Čechy velmi mrazivého

17:04 My se k paktu o migraci nepřipojili, ale země okolo nás ano. Když do nich budou proudit desítky tisíc migrantů... Komentátorka řekla na kamery něco pro Čechy velmi mrazivého

Do svého pořadu Podtrženo sečteno na XTV si Luboš Xaver Veselý pozval znovu komentátorku Karolinu St…