Poslední Klausův novoroční projev vybízí sázkaře. Tipují, zda nezazpívá

29.12.2012 15:35 | Zprávy

Zazpívá Václav Klaus při svém posledním novoročním projevu? Kurz je 20:1. Sázkové kanceláře v poslední době totiž vypisují kurzy na ledacos. Těsně před Novým rokem tak nyní nabízejí možnost vsadit si na podobu posledního novoročního projevu prezidenta Václava Klause. Vsadit lze například i na kapesníček v klopě.

Poslední Klausův novoroční projev vybízí sázkaře. Tipují, zda nezazpívá
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Václav Klaus

 

Poslední novoroční projev odcházejícího prezidenta Václava Klause se podle názoru bookmakerů odehraje v podobném duchu jako jeho předchozí lednová vystoupení. Až 3 000 korun za vsazenou stokorunu by ale mohli sázející získat v případě, že Klaus se v projevu rozhodne jmenovat svého favorita na prezidentskou funkci.

"Sázet lze například i na to, že Klaus napodobí někdejšího slovenského premiéra Vladimíra Mečiara a zazpívá českému národu na rozloučenou. Tato možnost je vypsána v zajímavém kurzu 20:1," odtajnil mimo jiné mluvčí Tipsportu Lubomír Ježek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: ahe, čtk

Kde by šetřilo hnutí ANO?

Jak chcete snížit dluh ČR? Plánujete nějaké zvýšení daní? Protože vy často říkáte, co je špatně, ale už neříkáte, co byste dělali vy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala vyrazil do Plzně. Jenže tam byl spolu s Okamurou. A byl řev

20:02 Fiala vyrazil do Plzně. Jenže tam byl spolu s Okamurou. A byl řev

Plzeň se dnes stala dějištěm dvou předvolebních akcí – setkání koalice SPOLU s premiérem Petrem Fial…