Předvolební kampaň: Politik se v TV pochlubil tím, co dělá ve sprše. Konkurence z toho má legraci

22.02.2016 9:26 | Zprávy

Volby do slovenského parlamentu klepou na dveře, soupeření o hlasy voličů běží na plné obrátky. A někteří kandidáti na sebe upozorňují vskutku neotřelým způsobem. Tak jako lídr liberální strany Skok (Slovenská občianska koalícia) Juraj Miškov.

Předvolební kampaň: Politik se v TV pochlubil tím, co dělá ve sprše. Konkurence z toho má legraci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Luboš Blaha, poslanec Národní rady SR

„Dnes jsme se díky televizi Markíza dozvěděli, že lídr liberální strany Skok Juraj Miškov čurá ve sprše,“ zveřejnil na svém facebookovém profilu poslanec za vládní stranu SMER-SD Ľuboš Blaha. Naráží tak na předvolební debatu, která včera po obědě běžela na slovenské soukromé televizní stanici, kde Miškov usedl proti "moderátorce" Evě Babitzové.

Svého politického oponenta Blahu však Miškov spíše než zaujal, znechutil. „Bravo, do předvolební kampaně to přineslo nečekaný zvrat. Jsem zvědavý, jak tuto přelomovou událost kampaně vyhodnotí politologové,“ sarkasticky podotkl na svém facebookovém profilu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: luš

Ing. Barbora Urbanová byl položen dotaz

Vystoupení z NATO

Podle mě jediný, kdo chce z NATO fakt vystoupit jsou komunisté, takže podle mě to fakt nehrozí. Ale zajímá mě, proč se tak bojíte referenda o vystoupení z EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Po útoku na Babiše: Gang, napojený na ODS, připomněl Vidlák. Lidovec se divil

23:39 Po útoku na Babiše: Gang, napojený na ODS, připomněl Vidlák. Lidovec se divil

CNN Pria News odvysílala předvolební debatu s politiky Jihomoravského kraje. Ve studiu bylo chvílemi…