Richard Moore, jehož vystoupení jsou velmi řídká, se domnívá, že Rusku na Ukrajině brzy dojde dech. Zmínil i to, že Rusko již na Ukrajině zažilo „epické neúspěchy“ – například to, že se jim nepovedlo odstranit ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského či že neobsadili Kyjev. To přitom byly původní ruské cíle – společně s rozkolem Západu.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Ukrajina (válka na Ukrajině)
Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.
Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.
FactChecking BETA
Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.




