Smůla, rusožrouti. Předseda Vondráček to v Moskvě zvládl s přehledem, vzkazuje Jiří Paroubek

26. 10. 2018 19:15

Expremiér Jiří Paroubek se ve svém komentáři rozhovořil o tom, že česká pravice včetně Pirátů je bezpříkladně rusožroutská. Píše o tom server PrvníZprávy.cz.

Smůla, rusožrouti. Předseda Vondráček to v Moskvě zvládl s přehledem, vzkazuje Jiří Paroubek
Foto: reprofoto XTV, tan
Popisek: Expremiér Jiří Paroubek hostem XTV
reklama

Paroubek se ve svých slovech věnuje cestě předsedy Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka do Ruska. Ta rozčílila, jak Paroubek uvádí, nejen českou pravici, ale i putinožroutské komentátory. „Vondráček se v Moskvě setkal s předsedy horní i dolní komory ruského parlamentu a to jsou prý osoby na sankčním seznamu těch ruských politiků, kteří přispěli k anexi Krymu v roce 2014,“ uvádí Paroubek a dodává, že pravice v Česku se snaží vykreslit situaci tak, jako by Rusko bylo zcela v mezinárodní izolaci. 

„S Ruskem jsou v kontaktu i političtí představitelé jiných zemí. A dokonce navštěvují i Moskvu. Koneckonců v tomto týdnu byl v Moskvě také zahraničně politický poradce prezidenta Trumpa, což v americké administrativě není vůbec nevýznamná šajba. A dal by se předložit celý seznam západních politiků, kteří Moskvu od zpětného připojení Krymu k Rusku navštívili,“ zmínil Paroubek s tím, že pravice bojuje minulé bitvy a nechce se zabývat perspektivou. 
 
Původní text ZDE
 
A souhlasí také s Vondráčkem, jenž uvedl, že určití lidé by byli spokojeni jen tehdy, kdyby v Moskvě vyhlásil Rusku válku. „Prostě útoky na Vondráčka byly trapné a dlužno říci, že tento mladý představitel hnutí ANO zachoval jako předseda Sněmovny klid i důstojnost a prošel nepříjemným jednáním Sněmovny s přehledem,“ zakončil Paroubek.
 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Připosr*ný Milion chvilek. My tam stejně půjdem.“ Minář něco vzkázal. Chvilkaři to slyšet nechtějí

11:05 „Připosr*ný Milion chvilek. My tam stejně půjdem.“ Minář něco vzkázal. Chvilkaři to slyšet nechtějí

Mikuláš Minář má problém. Včera prohlásil, že dodrží nařízení vlády a úterní demonstrace bude mít je…