Starosta Kolář se rozjel: Prezident se dopustil několika faulíků. Je vůbec způsobilý k výkonu funkce?

25.04.2021 14:57 | Zprávy

Hosty speciálního vysílání Partie CNN Prima News byli starosta Prahy 6 Ondřej Kolář (TOP 09) a poslanci Tomio Okamura (SPD), Jiří Dolejš (KSČM) a Roman Onderka (ČSSD). Debatovali o kauze Vrbětice. A ve studiu to pořádně vřelo. Ondřej Kolář uhodil na Okamuru, že v podstatě mluví stejně jako představitelé Ruské federace, a vyjádřil pochybnosti, zda je Miloš Zeman ještě způsobilý k výkonu prezidenta. A Roman Onderka ve studiu vypěnil na Koláře i Okamuru: To si snad děláte srandu!

Starosta Kolář se rozjel: Prezident se dopustil několika faulíků. Je vůbec způsobilý k výkonu funkce?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ondřej Kolář

„Pro mě bylo velmi důležité, že se přihlásil ke krokům vlády a souhlasil s vyhoštěním 18 diplomatů – agentů,“ pravil Onderka s tím, že prezident jen vyzýval k tomu, ať se celá kauza prošetří. „Pan prezident si nechává otevřená vrátka, kdyby nastala důkazová nouze v odhalování těch pachatelů ve Vrběticích.“

Okamura si pochvaloval, že prezident Miloš Zeman po osmi dnech mlčení mluvil stejným hlasem jako SPD.

„Mě zaujalo, že pan prezident v podstatě řekl to, co já i SPD říkáme celý týden,“ pravil Okamura s tím, že prezident stejně jako šéf SPD volají po předložení dalších důkazů. Okamura by si podle svých vlastních slov přál, aby důkazy dostala i veřejnost.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Mír na Ukrajině

Paní Konečná, dobrý den. Jednak gratuluji ke zvolení. Vy opakovaně tvrdíte, že EU má nástroje, jak ukončit válku na Ukrajině. Zajímá mě jaké? Podle mě EU nezmůže nic. A ještě co si myslíte o podmínkách, které si klade Rusko, aby válku ukončilo? Chce nejen část území Ukrajiny, ale požaduje i to, aby ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ladik Větvička: Válka může přijít rychle. Stejný scénář jako před první a druhou světovou

20:28 Ladik Větvička: Válka může přijít rychle. Stejný scénář jako před první a druhou světovou

Ostravák, komentátor a úspěšný bloger Ladislav Větvička byl hostem moderátora Tomáše Lukavce v jeho …