Úpadek a dekadence, popsal dnešní stav Jan Veleba. Trump prý může lidi probudit, jako kdysi Gorbačov

19.11.2016 16:02 | Zprávy
autor: mp

Z PROFILŮ Senátor Jan Veleba zase jednou usedl k počítači a jal se odpovídat na otázky čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Zareagoval také na dotaz či spíše poznámku paní Stanislavy Timkové, která se podivovala nad tím, co strašného se dnes děje s naší společností – především se studenty, s Českou televizí a s některými politiky.

Úpadek a dekadence, popsal dnešní stav Jan Veleba. Trump prý může lidi probudit, jako kdysi Gorbačov
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jan Veleba

Paní Timková na úvod poděkovala Velebovi za to, co dělá. Liší se tím prý od nemalé části dnešní společnosti. „Ten hnus a špína, co se děje, je něco tak nepředstavitelného. Přeci se musí něco změnit. Takto to přece nemůže jít dál. Vzpomínám si na proslov pana Zemana, tehdy ještě prognostika v roce 1989. Teď studenti, kteří tuto dobu vůbec nezažili, vyvěšuji vlajky, sprostě nadávají a vůbec chovají se jako spodina této společnosti, spolu s herci a tzv. politiky,“ napsala senátorovi dáma.

Které politiky má na mysli? Třeba Miroslavu Němcovou nebo Petra Pitharta. Tihle lidé by prý měli uklidňovat vášně ve společnosti a místo toho je, podle paní Timkové, přiživují. Olej do ohně údajně přilívá i Česká televize. „Už by se s tím mělo něco dělat,“ uzavřela čtenářka.

Další otázky a odpovědi najdete zde

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

Lékaři

Já si lékařů vážím a nemají to snadné. Už samotné studium a ta zodpovědnost. Na druhou stranu dost jistě vlivem médií sledujeme případy, kdy došlo k nějakému pochybení na straně lékařů. Je tak na jejich nahrávání opravdu něco tak špatného a nepochopitelného? Já teda mám s lékaři dobrou zkušenost, al...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

4:44 „Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

Prezident dostal od Ústavního soudu to, co chtěl. Předběžné opatření, které vládu de facto nutí ho d…