VIDEO Kandidát na Hrad: Německo vede válku proti ČR. Je to horší než protektorát. EU byla naplánována ještě za života Hitlera

07.11.2017 16:25

Nový prezidentský kandidát Josef Toman se představil voličům. Má za to, že zatímco od roku 1918 byl náš stát budován, po roce 1989 už je tentýž stát ničen. Toman, který se podle svých vlastních slov živí jako stratég, má plán, jak tuto destrukci státu zastavit. Raději se na jeho svérázné prohlášení podívejte sami.

VIDEO Kandidát na Hrad: Německo vede válku proti ČR. Je to horší než protektorát. EU byla naplánována ještě za života Hitlera
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kancelář prezidenta republiky

„Polistopadový vývoj hodnotím jako to nejhorší, co se v historii našeho národa odehrálo. Je to horší než první protektorát za doby Hitlera. Teď je druhý protektorát. Za doby Hitlera se stát neboural, nebourala se ekonomika, neboural se průmysl. Naopak se vyvíjel. Od roku 1918 se náš stát budoval a od roku 1989 se stát bourá,“ oznámil hned na úvod videa, které koluje po internetu.  

Jako prezident by byl vůči vládě mnohem tvrdší, než byl kterýkoli prezident v naší historii. Musí být tvrdý. Je totiž přesvědčen, že ve světě zuří třetí světová válka, kterou vedou satanisté.

„Součástí tady té války je také válka proti naší zemi. Ta je vedená Německem. Německo si z nás udělalo kolonii, a to je něco, co bylo dohodnuto už na konci druhé světové války,“ vyjádřil svůj názor Toman. „V roce 1944 byly vytvořeny plány na Evropskou unii,“ pokračoval v poněkud svérázném výkladu dějin uchazeč o post prezidenta.

Západ prý na tuto hru přistoupil, protože si byl vědom toho, že bude čelit komunismu. Nacistické ideály na ovládnutí Evropy tak přežily a údajně se realizují dodnes. Ovlivňují dění ve světě s pomocí německých tajných služeb. Právě německé tajné služby v Česku údajně instalovaly polistopadové vlády plné kolaborantů a sympatizantů se sudetskými Němci.

Češi to ale moc nevědí, protože média tyto pravdy zamlčují. Kdyby chtěla mluvit pravdu, musela by říct, že Česká republika není legitimní stát, ale je to další protektorát. Tak to alespoň vidí Toman, který je přesvědčen, že získá nadpoloviční většinu hlasů. A až se stane prezidentem, využije policii a tajné služby ke svržení kolaborantského režimu.

Jednou se prý Toman se svými nápady na rozpuštění vlády obrátil i na prezidenta Miloše Zemana, ale ten se ani nenamáhal Tomanovi odpovědět.

„Jestli ty volby vyhraji, tak za pět let budeme mít minimálně dvojnásobné platy a důchody. Teď tu máme nezaměstnanost, která je asi 50 procent, není to těch sedm a osm procent, jak oni říkají,“ přesvědčoval občany na videu kandidát Toman.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Skandál kolem neziskovky Lékaři bez hranic na brněnské škole. Rozčílení rodiče dorazili na jednání zastupitelstva. A takto to dopadlo

20:59 Skandál kolem neziskovky Lékaři bez hranic na brněnské škole. Rozčílení rodiče dorazili na jednání zastupitelstva. A takto to dopadlo

Poslední letošní zasedání zastupitelstva v Brně-Bystrci mělo sice sváteční ladění, nevyhnulo se mu v…