Válečnice Clintonová a ruský agent Trump. Někdejší persony světa tajných služeb odkrývají temné skutečnosti o adeptech na příštího amerického prezidenta

05.08.2016 21:24

V USA odhalená ruská špionka útočí na Clintonovou. Aby mohla být zvolena, potřebuje prý Hillary Clintonová válku. A Ukrajina je ideálním bojištěm, protože právě na něm lze Rusko vykreslit v roli zlého démona. Proti stoupenkyni války Clintonové prý stojí zastánce míru Donald Trump. Někdejší ředitel CIA to ale vidí úplně jinak.

Válečnice Clintonová a ruský agent Trump. Někdejší persony světa tajných služeb odkrývají temné skutečnosti o adeptech na příštího amerického prezidenta
Foto: timesunion.com
Popisek: Bývalá americká ministryně zahraničí Hillary Clinton

Z Anny Chapmanovové se jednoho dne stala hvězda. V roce 2010 byla vyhoštěna ze Spojených států jako ruská špionka. Navždy jí vykázali i z Velké Británie. Po návratu do rodného Ruska obdržela mladá žena vyznamenání z rukou tehdejšího prezidenta Dmitrije Medveděva a stala se modelkou.

A právě tato žena o sobě dává znovu vědět, tentokrát na sociální síti Facebook, kde ostře útočí na americkou prezidentskou kandidátku Hillary Clintonovou.

„Pamatuje rok 2008? Tehdy válka mezi Gruzii a Osetii vypukla jen kvůli tomu, aby si rusofob McCain zvýšil volební preference. Dnes se historie opakuje. Clintonová představuje stranu ‚války s Ruskem‘, Trump stranu ‚míru‘. Clintonová k vítězství potřebuje z Ruska dělat agresora, stejně jako v roce 2008. Válka na Ukrajině tento cíl plní ideálně,“ napsala odhalená ruská špionka.

Odeslaný screenshot obrázek

Trump jako hrozba pro národní bezpečnost

Někdejší ředitel CIA Michael Morell však nabízí zcela jiný úhel pohledu na oba prezidentské kandidátky. Demokratku Hillary Clintonovu jasně podpořil proti republikánovi Donaldu Trumpovi, jelikož má za to, že Trumpovo „nálepkování“ různých problémů či skupin obyvatelstva představuje hrozbu pro národní bezpečnost. Informuje o tom server zpravodajské stanice CNN, která Morellova slova převzala z New York Times.

„Nejen že Donald Trump není dost kvalifikovaný (na úřad prezidenta USA), ale může představovat hrozbu pro národní bezpečnost,“ prohlásil někdejší ředitel tajné služby. „Trénink zpravodajského důstojníka mě naučil popisovat situaci, jak ji vidí. Právě to jsem dělal pro CIA a udělám to i nyní. Naše země bude mnohem bezpečnější s Hillary Clintonovou jako prezidentkou,“ prohlásil Morell. Dosud se prý k politickým záležitostem země příliš nevyjadřoval, ale při pohledu na to, kdo proti sobě stojí v letošní prezidentské kampani, prý už nemohl mlčet. Trumpa také označil za bezděčného ruského agenta, kterého využil jiný školený zpravodajský důstojník, a to současný šéf Kremlu Vladimir Putin.   

Celý text v angličtině najdete zde

O nepřipravenosti Donalda Trumpa na post šéfa Bílého domu hovořil i končící prezident Barack Obama.

Do protiútoku přešel republikánský kandidát na viceprezidenta Mike Pence, jenž v rozhovoru pro NBC označil podobné vyjádření za nemístné. Ten, kdo Donalda Trumpa opravdu zná, ví, že se dokáže Rusku tvrdě postavit, pokud bude třeba.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Máme průjem! Tomáš Klus zaútočil na Andreje Babiše

19:00 Máme průjem! Tomáš Klus zaútočil na Andreje Babiše

Zpěvákovi Tomáši Klusovi se nelíbí, že partnerem hudebního festivalu Colours of Ostrava je mimo jiné…