Zatýkání v nemocnicích: Policie se zajímá také o sestru hejtmanky Pokorné-Jermanové

30.06.2018 8:47

V týdnu zasahovali policisté v Nemocnici na Františku a v Nemocnici na Bulovce v Praze. Zajímali se mimo jiné o bývalou ředitelku Nemocnice Na Bulovce Andreu Vrbovskou. Podle informací deníku MF Dnes však v hledáčku policie skončila také sestra středočeské hejtmanky Jaroslavy Pokorné-Jermanové (ANO).

Zatýkání v nemocnicích: Policie se zajímá také o sestru hejtmanky Pokorné-Jermanové
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslava Pokorná Jermanová

V souvislosti se zásahem ve dvou pražských nemocnicích provedli policisté prohlídku také v bytě Pavlíny Kuncové, sestry středočeské hejtmanky Jaroslavy Pokorné-Jermanové .

„Vyšetřovatelé z elitní Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) se o ni zajímají v kauze kolem podnikatele Tomáše Horáčka. Žalobce po rozsáhlé razii zatím obvinil pět lidí a jednu firmu kvůli úplatkům a pochybných zakázkám ve zdravotnictví. Kriminalisté zasahovali také v desítkách domovů důchodců v Praze a ve Středočeském kraji,“ píše deník.

Pavlína Kuncová působí v pozici asistentky hned dvou poslanců z hnutí ANO a údajně platí za vlivnou regionální osobnost. K případu odmítla cokoli říci. „Vůbec se k tomu nebudu vyjadřovat,“ řekla pouze. O moc sdílnější nebyla ani středočeská hejtmanka: „Nejsem s ní v kontaktu. Nevím tedy, o co jde,“ odpověděla.  

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Další otřesné svědectví o brandýské LDN: Buď budeš denně platit, nebo poletíš do černý kobky v patře mezi bezdomovce, sdělili pacientovi po operaci

4:45 Další otřesné svědectví o brandýské LDN: Buď budeš denně platit, nebo poletíš do černý kobky v patře mezi bezdomovce, sdělili pacientovi po operaci

Velký, až nevídaný zájem vzbudil materiál o dramatickém převozu pacienta z brandýské LDN do jeho byt…