Zeman pustí mezi lidi nájemného vraha. Teď už každý rozumí tomu, že je to zlý člověk, jásá Jakub Janda

12.05.2017 10:54

Aktivista z lobbistického spolku Evropské hodnoty Jakub Janda se na svém facebookovém profilu vyjádřil k milosti prezidenta republiky Miloše Zemana, kterou se rozhodl udělit nejznámějšímu českému vězni Jiřímu Kajínkovi.

Zeman pustí mezi lidi nájemného vraha. Teď už každý rozumí tomu, že je to zlý člověk, jásá Jakub Janda
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jakub Janda, aktivista z lobbistického spolku Evropské hodnoty
reklama

„Propuštění doživotně odsouzeného nájemného vraha je věc, která další důležitá procenta voličů přesvědčí o tom, že rezident Zeman je nejenom kolaborant a despota pohrdající pravidly, chovající se jako hulvát, ale prostě zlý člověk. Může to znít primitivně absurdně, ale ‚velká politika‘ přirozeně zajímá jen část obyvatel. Ale propuštění ztělesnění zla do společnosti, či rozhovory s pozůstalými přidají další tisíce lidí na stranu, které tuhle verzi Jakeše a rádoby Brežněva pošlou pryč,“ poznamenal Janda. Zemanův krok je podle něj strašlivý, ale nakonec pomůže tomu, aby odešel.

„To už nejde přejít rádoby nadsázkou, že ‚pan prezident je svůj‘. Tohle je čisté zlo, které je pro každého pochopitelné. Brutální nájemný vrah, kterého Zeman pustil. Převzal za něj absolutní politickou odpovědnost. Na billboardy i se zpověďmi lidí, kterým zavraždil blízké. Zlo je třeba porazit silou,“ dodal.

Následně Janda připustl, že i on udělal v životě chyby. „Ale větu ‚pustil mezi lidi usvědčeného nájemného vraha‘ bych v životopise fakt mít nechtěl,“ řekl.

Podle něj pak také dává jasný smysl, proč prezidentova manželka byla na obhlídce ve věznici. „i Zemanova imunita trvá jen do konce mandátu. Což je za chvíli,“ tvrdí.

„Až se prezident vrátí z Číny a pustí nájemného vraha Kajínka, další plán je jasný. Kancléř. Pan Kajínek má nepopiratelné zkušenosti s bezpečnostními složkami řádově přesahující znalosti současného vedoucího Kanceláře prezidenta republiky. A jak je patrná, když taková osoba nedostane bezpečnostní prověrku, tak to skoro nikomu nevadí. Přirozeně má organizační schopnosti a pokud rezident uzná, tak bude nevinný. Takže není problém,“ uzavřel.

Celé příspěvky Jakuba Jandy:

Propuštění doživotně odsouzeného nájemného vraha je věc, která další důležitá procenta voličů přesvědčí o to, že rezident Zeman je nejenom kolaborant a despota pohrdající pravidly, chovající se jako hulvát, ale prostě zlý člověk.

Může to znít primitivně absurdně, ale "velká politika" přirozeně zajímá jen část obyvatel. Ale propuštění ztělesnění zla do společnosti, či rozhovory s pozůstalými přidají další tisíce lidí na stranu, které tuhle verzi Jakeše a rádoby Brežněva pošlou pryč.

Zemanův krok je strašlivý, ale nakonec pomůže tomu, aby odešel.

To už nejde přejít rádoby nadsázkou, že "pan prezident je svůj".

Tohle je čisté zlo, které je pro každého pochopitelné.

Brutální nájemný vrah, kterého Zeman pustil. Převzal za nej absolutní politickou odpovědnost. Na billboardy i se zpověďmi lidí, kterým zavraždil blízké. Zlo je třeba porazit silou.

--

Jako jo, já taky udělal v životě chyby.

Ale větu "pustil mezi lidi usvědčeného nájemného vraha" bych v životopise fakt mít nechtěl.

--

Až se prezident vrátí z Číny a pustí nájemného vraha Kajínka, další plán je jasný.

Kancléř.

Pan Kajínek má nepopiratelné zkušenosti s bezpečnostními složkami řádově přesahující znalosti současného vedoucího Kanceláře prezidenta republiky. A jak je patrná, když taková osoba nedostane bezpečnostní prověrku, tak to skoro nikomu nevadí.

Přirozeně má organizační schopnosti a pokud rezident uzná, tak bude nevinný. Takže není problém.

--

Tak ono to dává jasný smysl, proč prezidentova manželka byla na obhlídce ve věznici.

I Zemanova imunita trvá jen do konce mandátu. Což je za chvíli.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lidi jsou spodina? Ne! udeřil Okamura na TOP 09. A rozbalil to proti EU: Vytáhl zlé věci

11:54 Lidi jsou spodina? Ne! udeřil Okamura na TOP 09. A rozbalil to proti EU: Vytáhl zlé věci

Premiér Andrej Babiš (ANO) požádal poslance o prodloužení nouzového stavu až do 11. května a podrobn…