Zmlácený Karlos Vémola: Politický rozměr! Zajímavé info a FOTO

11.11.2019 10:55 dop.

Zápasník MMA Karlos Vémola prohrál zápas s Attilou Véghem. Podnikatel Ivo Rittig už mu vzkazuje, ať vyndá hlavu z dlaní, že prohra nakonec čeká každého. Ale ostatní k němu nebyli tak přívětiví a na Vémolu pršela přirovnání jako tykev, stařec nebo Petr Fiala. „Ten Maďar by ho zabil i ve spánku,“ mínil šéfredaktor Expresu.cz. Vémola se ukázal i při oslavách 28. října. A potkal spoustu známých tváří.

Zmlácený Karlos Vémola: Politický rozměr! Zajímavé info a FOTO
Foto: Repro Instagram
Popisek: MMA zápasník Karlos Vémola na Pražském hradě

Zápas století, aspoň tak byl titulován souboj Karlose Vémoly s Attilou Véghem v O2 aréně, o kterém se dá spolehlivě říci, že Vémola prohrál, a to na celé čáře. A o komentáře a známé osobnosti nebyla nouze.

Anketa

Je Václav Moravec vyvážený ve skladbě hostů, které zve do svých pořadů?

4%
96%
hlasovalo: 20163 lidí
Zúčastnil se, nepřekvapivě, například podnikatel Ivo Rittig, dlouho vyšetřovaný a nedávno zproštěný v kauze jízdenek DPP a nově zproštěný i ve vyšetřování vyzrazení tajné zprávy BIS. Právě jemu Vémola dělal bodyguarda. Ten zápas komentoval takto: „Včerejší večer plný zvratů (a to doslova). Náš specialista Jakub Štáfek rozdal takový dělo. Michal Martínek porazil Viktora Peštu v prvním kole... (bomba a velká gratulace, kamaráde!) A Karlos bude vždycky náš champ... i to je sport!“

Zápasníkovi, který byl prohrou viditelně zdrcen, vzkázal: „Chlape, vstaň, vyndej hlavu z dlaní a jedeme dál. Jednou to přijít muselo. Prohra dostane každýho, teď jsi to byl TY!! O to větší důvod pořádně makat...

Viděl a zažil jsem desítky nejlepších zápasníků světa, to mi věř!! Samozřejmě gratulace pro vítěze večera Attilu Végha!!“

Nicméně, komentáře v médiích nebyly k Vémolovi tak shovívavé. Šéfredaktor Mladé fronty Dnes Jaroslav Plesl zápas hodnotil: „Ňákej Maďar ze Slovenska prej ve Vysočanech zbušil tu velkohubou tykev. Konečně to PR utrpení skončilo.“

Šéfredaktor webu Expres.cz Petr Konečný šel ještě dál: „Tak jsem viděl ten zápas století. Až po strop narvaný outůčko, rádoby americká show, překrvený moderátor a jako vrchol fight dvou ‚dědků‘ prakticky za zenitem, z nichž Vémola byl ten velkohubý a o deset tříd slabší. Všichni důležitě, že tam jsou, a točili storíčka. Při nástupu do klece hraje opera (víc by se hodila Lucka Vondráčková a Tenkej led),“ hodnotil zápas.

„Vémolův přehypovaný rok nahecovaných keců, kdy se stal televizní hvězdičkou Top staru a miláčkem jízdenkového Rittiga, vzal po minutě za své. Ten Maďar by ho zabil i ve spánku a Štáfek sundal slabší rukou. Doufám, že je nenapadne odveta.

Celkově to bylo strašně trapný. Všechny tři top zápasy skončily v prvním kole a nedůstojně. Sledovali jsme máchání rukama, kdy po prvním kontaktu jde bojovník k zemi a rozhodčí ho chrání vlastním tělem jak Zemana, když se poroučí ze schodů. Závěrem to byla přehlídka přeceněné české MMA.

Nevím, jestli lidi baví za ty prachy StarDance v oktagonu, ale za mě: zlatej box!“ mínil.

Petr Kolář z Mladé fronty poznamenal: „Vémola mi hrozně připomíná Petra Fialu.“ A Konečný už tušil, že za toto tvrzení dá Kolářovi Johana Hovorková na Foru24 co proto.

K oblibě MMA neboli smíšených bojových umění si pár slov řekl i marketér Jakub Horák. „Já tu explozi záliby v MMA naprosto chápu. Během poslechu Vozové hradby se vždycky cítím nejmíň jako Vémola, tak proč to nedopřát druhejm, že tomu fanděj. Kdysi před lety jsem dokonce chodil i boxovat – respektive dívkám jsem na otázku, ‚Děláš ňákej sport?‘, skromně říkal: ‚Tak trochu boxuju...‘ Ve skutečnosti jsem byl na tréningu třikrát. Potřetí – když jsem zcela vyčerpanej mlátil do toho pytle – mě pozoroval trenér, kterýmu bylo 21 let a byl nějakej juniorskej mistr republiky. Koukal na mě a povídá:

- Hele, Kubo, kolik je ti vlastně let?
- 28, odpověděl jsem vyčerpaně.
- Hele, a víš, že se mi líbí, že se tak starej chlap vůbec ještě do něčeho pouští?
Po tomto zážitku jsem se rozhodl věnovat už skutečně jen literatuře.“

Utkání Végha s Vémolou sledoval i šéf Trikolóry Václav Klaus mladší se svou dcerou. „Trocha té intelektuální zábavy v sobotu večer,“ zažertoval.

Za Vémolu se naopak postavil Robert Vašíček z pražské SPD. „Pro mě je Karlos Vémola jednička. Atillo táhni zpět, my Karlose nedáme,“ vzkázal spolu s fotkou z Pražského hradu.

Vémola se dle fotek zúčastnil i oslav 28. října. Potkal se například s hercem Jiřím Krampolem nebo s tenistou Radkem Štěpánkem.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I letos nejlepsi clovek co jsem tu potkal????obrovsky frajer???? Dekuju za pozvání ...

Příspěvek sdílený Karlos "Terminator" Vemola (@karlos_terminator_vemola),

 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: kasTento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Mainstream by s ním měl problém... Krameriovu cenu získal Martin Nezval. Z jeho knihy zamrazilo i Baštovi

21:02 Mainstream by s ním měl problém... Krameriovu cenu získal Martin Nezval. Z jeho knihy zamrazilo i Baštovi

„Je třeba intenzívně uvažovat, jak snížit průměrnou inteligenci nadbytečného lidstva, aby se dalo ef…