Předseda Janko: Kmotr Jurečko chce za Pospíšila Bradáčovou, Nečasovi jde o krk

03.07.2012 10:54 | Zprávy
autor: tan

Kmotr Jurečko prý požaduje za stažení exministra Pospíšila jmenování vrchní státní zástupkyně v Praze, uvedl pro ParlamentníListy.cz předseda ČSNS 2005, strany, která, jak sama píše, přežila Jiřího Paroubka, Karel Janko.

Předseda Janko: Kmotr Jurečko chce za Pospíšila Bradáčovou, Nečasovi jde o krk
Foto: Hans Štembera
Popisek: Protest proti Jiřímu Paroubkovi před Obecním domem v Praze

Její jmenování je podle Janka klíčové pro rozjetí Kubiceho zprávy 3. "Paní Bradáčová se osvědčila v kauze Rath jako věrný vykonavatel rozkazů ODS a navíc má za úkol rozvrátit pozici premiéra Nečase a nastolit vládu předsedy Pospíšila," míní Janko.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

Co si myslíte o vysílání ČT?

Narážím nejen na tu reportáž o vás, ale celkově. Mimochodem, myslíte, že ta reportáž je pomsta ČT za to, že chcete zrušit poplatky? A neuvažujete třeba o nějaké žalobě kvůli reportáži? Podle mě byla dosti zaujatá a neobjektivní.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Decroix psala po sítích. A odstřelila si šance na předsedkyni klubu

11:59 Decroix psala po sítích. A odstřelila si šance na předsedkyni klubu

Psaní na sítě o svoloči možná stálo Evu Decroix šanci stát se předsedkyní poslaneckého klubu. Tím ta…