Lukáš Lhoťan: Islám se v českých školách propaguje víc jak 15 let – čemu se vlastně lidé diví?

03.11.2015 18:23

Českou společnosti bouří emoce kvůli výuce o islámu na škole v Trutnově. Osobně nechápu, proč se tolik lidí diví, když je tato výuka součásti osnov různých škol již víc jak 15 let.

Lukáš Lhoťan: Islám se v českých školách propaguje víc jak 15 let – čemu se vlastně lidé diví?
Foto: kr-stredocesky.cz
Popisek: Prázdná třída, ilustrační foto
reklama

Například již v roce 2011 jsem na to upozorňoval ve své knize Islám a islamismus v České republice (podrobnosti zde).

V článku „aktivity českých muslimů v našem školství aneb jak šířit islám pod rouškou multikulturalismu a výchovy k toleranci“, jsem popsal celou problematiku a uvedl seznam škol, na kterých muslimové sami prezentovali islám.

V článku „džihád za radikální islámské zvyky v české škole pokračuje“ jsem zveřejnil ukázku fotografií, jak v brněnské mešitě učí české školáky jak se modlit k Alláhovi a jak nosit islámské zahalení žen. V článku „propagace islámského zahalení žen mezi žáky z Jižní Moravy“, jsem toto téma ještě více popsal a doplnil dalšími informacemi a fotografiemi.

Upřímně nechápu proč se tolik naších spoluobčanů cítí překvapeno a vytočeno tím, že v rámci multikulturní výchovy českých školáku se učí naše děti modlit k Alláhovi, nosit islámské zahalení, chodí do mešity, kde jim dávají protikřesťanskou a protievropskou literaturu, když se snažím upozorňovat naši společnost na tento problém již od roku 2011 a naše občany to příliš nezajímá.

A vzhledem k tomu, že propagace islámu v české škole, o nic jiného totiž nejde – žádné jiné náboženství nedostává tolik prostoru v rámci výchovy k multikulturalismu, má podporu i ministryně školství za ČSSD Valachové (podrobnosti zde), tak si myslím, že po uklidnění veřejných reakci a ztrátě zájmu o toto téma, bude tato výuka pokračovat dále. Vstříc multikulturní a islamizované České republice.

Fotogalerie z prezentace islámu v ZŠ Trutnov zde.

Ukázka protikřesťanských knih rozdávaných v českých mešitách studentům naších škol je zmíněná i v mé knize Ježíš Kristus a islám, zde.

Vyšlo na eurabia.parlamentnilisty.cz. Publikováno se souhlasem vydavatele.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Miroslav Macek: „Jste neukáznění! Běžte se podívat do Rakouska!“ byla také lež…

22:33 Miroslav Macek: „Jste neukáznění! Běžte se podívat do Rakouska!“ byla také lež…

Páteční glosy Miroslava Macka.