Miroslav Macek: Kdyby Jermanová řídila firmu stejně jak řídí sněmovnu, zkrachovala by, než bys řekl Babiš…

08.05.2014 19:41

Miroslav Macek: Kdyby Jermanová řídila firmu stejně jak řídí sněmovnu, zkrachovala by, než bys řekl Babiš…

Miroslav Macek: Kdyby Jermanová řídila firmu stejně jak řídí sněmovnu, zkrachovala by, než bys řekl Babiš…
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek
reklama

Komplexně Geniální Babiš ve sněmovně k TOP 09 a ODS:

Hnutí ANO bylo úspěšné proto, že vy jste to vedli do bankrotu. Vy jste rozložili tenhle stát! Vy jste nebyli schopni ani za 24 let postavit ty podělané dálnice! Podělali jste to a tady mluvíte o nezaměstnanosti? Proč nemáme rychlovlaky? Proč nezaměstnaní z Ústí a z Ostravy se nedostanou do Brna nebo do Prahy rychlovlakem?
Dodávám: Divím se, že nikdo nehodil do ringu svěrací kazajku.

Kdyby místopředsedkyně poslanecké sněmovny za hnutí ANO Jaroslava Jermanová řídila firmu stejně kvalitně jak řídí poslaneckou sněmovnu, zkrachovala by, než bys řekl Babiš…

Můj bývalý kolega J. J. (a posléze i čtenář glos V. B.) mi ke předvčerejší glose o financování rekonstrukce jedné ze škol na Krymu americkým námořnictvem napsali:

The US Navy has discontinued charity programs in Crimea, canceling the renovation of a public school and children's hospital. Russian media and bloggers suspect the programs were meant to butter up locals for a possible US settlement there. Until quite recently the US military has been allocating American taxpayers' money to reconstruction of public offices on the Crimea Peninsula, while it was still autonomous within Ukraine. Back in September 2013, the US Naval Facilities Engineering Command (NAVFAC) published a solicitation (drafted in June) on Federal Business Opportunities website (Solicitation Number: N33191-13-R-1240) to renovate School #5 in Sevastopol.

Před rekonstrukcí těchto dvou projektů, už americká vláda zaplatila za rekonstrukci školy # 22 v Sevastopolu a školy # 14 v Simferopolu. Na obou budovách, byly namontovány pamětní desky uvádějící, že rekonstrukce byla sponzorována vládou USA. Podobná pamětní deska měla být stanovena na škole # 5 v Sevastopolu....Hlas Ameriky na webových stránkách v ruštině uvádí, že takové projekty renovace je běžná praxe v americké armádě, která má podobné charitativní projekty v Albánii, Arménii, Bosně a Hercegovině, v Bulharsku (několik mateřských škol renovovaných v roce 2011), Gruzii, Lotyšsku, Makedonii, Černé Hoře, Rumunsku a Srbsku....

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: viditelny-macek.cz
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Šéfredaktor Práva plačící…

18:57 Jiří Paroubek: Šéfredaktor Práva plačící…

Text šéfredaktora Práva, druhdy „nezávislého levicového deníku“, „Když všichni mlčí, někdo křičet mu…