Blažek (TOP 09): Destruktivní cesta ČSSD

08.08.2012 11:08 | Zprávy
autor: TOP 09

Pomalu nám začíná volební kampaň a opoziční ČSSD opět jde cestou destruktivní, lživé a konfrontační formy.

Blažek (TOP 09): Destruktivní cesta ČSSD
Foto: top09.cz
Popisek: Ing. Jiří Blažek, předseda krajské organizace TOP 09 na Vysočině

Její předseda Bohuslav Sobotka se dokonce pro splnění svých tužeb neštítí vysmívat seniorům. Což je v mém pohledu podlé, nedospělé a neomluvitelné.

Samozřejmě nepředpokládám, že se senioři dočkají omluvy, nebo Bohuslav Sobotka dokonce vyvodí svoji zodpovědnost a odejde za tyto nedospělé výroky z politiky. Spíše bude lhát a říkat, že jeho slova překroutil někdo jiný, anebo bude poukazovat na ostatní, jak křičí a uráží. Příklady táhnou a být novým příkladem není zajímavé. Spíše je lepší být tou opičkou po jiných a schovávat se za hulvátství svých předchůdců. Bohužel tímto způsobem chování se současný stav politiky a nálady ve veřejnosti nezlepší. Bohuslav Sobotka by neměl zapomínat na to, že jeden takový křikloun z ČSSD již sedí ve vazbě. A pokud má být toto cesta, jak jej následovat, tak to tak asi má tak být. Pro celou veřejnost by to mělo být ale varováním a také jedním konkrétním argumentem, podle kterého se rozhodnou, komu dají svůj hlas v blížících se volbách. Zda strůjcům konfrontací a lží, kteří se neštítí vysmívat nezaviněnému postižení ostatních, nebo těm, kteří chtějí klidnou nekonfrontační politiku a tím i lepší společnost pro nás všechny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Markéta Gregorová byl položen dotaz

A co další produkty?

Děkuji za vaši snahu řešit problém, že pokud si lidé něco koupí, musí mít jistotu, že o to nepřijdou jen proto, že se to přestane vyplácet vydavateli (vaše slova, s kterými úplně souhlasím). Jen vy mluvíte jen o hrách. Týká se to i programů, které si zakoupíte třeba do počítače? A neukazuje přístup ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

22:14 Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministerské návštěvě festivalu ve Strážnici.