Chci za sebe osobně i za stranu národních socialistů poblahopřát nově zvolenému prezidentovi a nástupci Václava Klause Miloši Zemanovi. Národní socialisté byli již v prvním kole prezidentské volby jedinou stranou v Poslanecké sněmovně, která Miloše Zemana otevřeně podpořila.
Věřím, že M. Zeman bude především takovým prezidentem, který se po vyhrocené předvolební kampani bude soustředit především na stmelení českého národa. Nebylo by vhodné, kdyby M. Zeman pokračoval ve šlépějích Václava Klause.
Karel Schwarzenberg byl důstojným soupeřem a zaslouží si blahopřání k jeho volebnímu výsledku. Nezvolení K. Schwarzenberga nicméně ukazuje, že občané si ve větší míře nepřejí mít v čele státu exponenta Nečasovy vlády.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: NS - LEV 21