Vaňhová (ČSSD): Povolení

08.10.2011 19:19 | Zprávy
autor: Vanhova.cz

Stavební úřad v Lovosicích oznámil, že vydání nového stavebního povolení pro D8 se zhruba o měsíc protáhne.

Vaňhová (ČSSD): Povolení
Foto: vanhova.cz
Popisek: Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová

Úředníci mají strach z podání dalších odvolání a tak si vyžádali další dokumenty od teplického a ústeckého magistrátu. Na dálnici D8 chybí dostavět poslední úsek mezi Lovosicemi a Řehlovicemi a právě o tuto část dálnice vedou ekologické organizace se státem mnohaleté spory.

Z opakovaného zpoždění vydání stavebního a územního rozhodnutí nemám žádnou velkou radost. Původně mělo být povolení na světě již koncem srpna, ale úředníci jeho vydání posunuli už podruhé.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Dotace

Pane Babiši, proč se nevzdáte čerpání všech dotací? Jste jedním z nejbohatších lidí u nás, podle mě je vůbec nepotřebujete.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nerudová (STAN): Kvalitní věci mají vydržet

6:23 Nerudová (STAN): Kvalitní věci mají vydržet

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nošení stejného oblečení