Poslanec Úsvitu má strach: Muslimové dobudou Evropu i naši zemi dělohami svých žen

02.02.2014 10:20 | Zprávy

ROZHOVOR Poslanec Úsvitu Milan Šarapatka míní, že islámská imigrace je rizikem, a doufá, že se ČR vyhne. Připomněl myšlenku Kaddáfího, že muslimové dobudou Evropu dělohami svých žen. V této souvislosti Schengenský systém přináší jisté problémy. Přestože mu vadí, že v EU není rovnost mezi velkými a malými státy, Česká republika by podle něho měla v EU zůstat. Vzorem mu je hospodářské fungování Rakousko-Uherska.

Poslanec Úsvitu má strach: Muslimové dobudou Evropu i naši zemi dělohami svých žen
Foto: Archiv
Popisek: Modlící se muslimové v mešitě

Úsvit ve svém programu varuje před nebezpečím imigrace a islamizace. Není zde nebezpečí od Evropské unie, která má v Lisabonské smlouvě pasáže, že bude řídit imigrační toky? Vidíme zde snahy od zemí jako Francie či Itálie přerozdělovat imigranty z jejich zemí do dalších zemí. V EU je snaha centralizovat výši sociálních dávek, aby státy EU se štědřejším sociálním systémem nenasály všechny imigranty. Není to tedy hrozba pro naší civilizační a společenskou kohezi a bezpečnost? Vidíme, že v západní Evropě vznikají ghetta imigrantů mnohdy nepřátelských k našim civilizačním hodnotám. Porodnost imigrantů je mnohem větší než naše a podle některých odhadů mohou mít většinu v západní Evropě do 40 let a například v Nizozemí je již polovina novorozenců muslimové, což ukazuje trend, kdo tam bude vládnout.

Vy jste to řekl formou otázky, ale v mnohém jste si již odpověděl. Pokud jste hovořil o demografickém vývoji mezi arabskými minoritami v Evropě, Muaamar Kaddáfí již dávno prohlásil, že muslimové dobudou Evropu nikoli zbraněmi, ale dělohami svých žen. V některých zemích, jako jsou Francie či Británie, je problém s muslimskou menšinou skutečně velmi vážný. My jsme byli, bohudíky, větších problémů s imigrací doposud ušetřeni, zejména kvůli menší ekonomické prosperitě a také díky tomu, že jsme v historii neměli žádné kolonie a náš jazyk je pro tyto lidi velmi obtížný. Emigranté tak stále směřují zejména do zemí, kde se používá angličtina či francouzština.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Lukáš Petřík

Mgr. Aleš Dufek byl položen dotaz

Pozitivní diskriminace

Na jednu stranu odsuzujete pozitivní diskriminaci, na druhou stranu vám nevadí, že se jí vaše vláda dopouští? Proč třeba neustále zvýhodňujete Ukrajince? Já to chápal zpočátku, ale po třech letech? A druhá věc, proč už se dnes nemůžou problémy nazývat skutečnými jmény, proč se kolem některých našlap...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

BRICS a Česko? Kobza řekl, co nás čeká. Nevyhnutelně

13:39 BRICS a Česko? Kobza řekl, co nás čeká. Nevyhnutelně

Už stříhám metr, kdy tato hrůza skončí, říká někdejší diplomat a poslanec SPD Jiří Kobza o zahraničn…