Samsung SMART TV: Buďte v obraze! ParlamentníListy.cz: Z pohodlí svého domova!

30.09.2013 0:00

Samsung vybavil své chytré televizory zbrusu novou aplikací ParlamentníListy.cz. Kromě sledování televizních pořadů a dalšího oblíbeného multimediálního obsahu tak mohou být uživatelé nově i v obraze aktuálního dění z domácího zpravodajství.

Samsung SMART TV: Buďte v obraze! ParlamentníListy.cz: Z pohodlí svého domova!
Foto: Samsung
Popisek: Samsung Smart TV

ParlamentníListy.cz tak nyní můžete procházet nejen ve svých počítačích a tabletech, ale díky novým aplikacím také v mobilních telefonech s operačními systémy iOS, Android, Windows Phone a od tohoto září nově i na obrazovkách svých Samsung Smart TV televizorů nebo pomocí Samsung Blu-Ray přehrávačů.

Z tiskové zprávy:

Praha 2. září 2013 – Samsung Electronics Co., Ltd., přední světová společnost v oblasti digitálních médií a digitální konvergence, rozšiřuje nabídku aplikací nejen ve svých chytrých televizorech. Od 1. září je v nejnovějších modelech Samsung Smart TV až po chytré televizory s rokem výroby 2011 a ve vybraných modelech domácích kin a Blu-Ray přehrávačů dostupná nová aplikace ParlamentniListy.cz. Aplikace Parlamentnilisty.cz přináší zprávy ze stejnojmenného zpravodajského a komunikačního serveru. Uživatelé tak mají možnost získat aktuální a rychlý přehled o dění v domácí politice a čerpat informace jediným kliknutím z více než stovky nových zpráv, které denně server zveřejňuje. Aplikace byla oproštěna od nadbytečných funkcí tak, aby zprávy nabídla v přehledné a atraktivní formě.

Celou tiskovou zprávu naleznete zde.

O projektu ParlamentníListy.cz:

Projekt ParlamentníListy.cz (www.parlamentnilisty.cz) přináší neomezený přístup pro více než 40 tisíc volených zastupitelů (do části webu „Profily“), kde mohou zcela bez zásahu redakce publikovat vlastní autorizovaný obsah. Cílem projektu je v tomto ohledu vytvořit samostatný systém pro oboustrannou komunikaci mezi jednotlivými volenými zastupiteli všech úrovní (institucemi, obcemi) a občany voliči.

Z toho pohledu je v zásadě doplňkem vlastní redakční část projektu. Ta přináší obsah v zásadnějších sděleních a článcích o politice v celostátním, regionálním nebo městském měřítku včetně jejího zákulisí. Vlastní obsahová část má za cíl přinést maximum různých názorů a pohledů (často konfliktních a logicky rozdílných) na tutéž věc s cílem vyvolat věcnou diskusi. V tomto ohledu je strategie ParlamentníchListů.cz maximálně liberální vůči všem voleným zastupitelům a názorům občanů voličů.

Tyto dva hlavní prvky systému se maximálně prolínají a společně tvoří unikátní obsahový celek přinášející nejrozsáhlejší a aktuální obraz lokální politické scény. Zaregistrujte se zdarma na www.parlamentnilisty.cz. Publikujte, hodnoťte, reagujte, komunikujte.

Instalace aplikace ParlamentníListy.cz do televizoru Samsung Smart TV:

Služba Samsung Apps nabízí rozsáhlou sbírku bezplatného a zpoplatněného obsahu z oblasti zpráv, sportu, počasí a her, který si můžete přímo stáhnout a užívat ve svém televizoru. Nejprve zkontrolujte síť a ujistěte se, že je televizor připojen k internetu. Abyste mohli používat aplikace, musí být televizor připojen k internetu.

Při prvním spuštění služby Smart Hub a otevření obrazovky Moje Apps (moje aplikace) televizor automaticky stáhne a nainstaluje základní aplikace, které jsou určeny pro síť, ke které je televizor připojen. Druhy základních aplikací se však mohou lišit v závislosti na Vaší poloze. Pokud zde nenaleznete ikonu aplikace ParlamentníListy.cz, pak na obrazovce Samsung Apps si vybráním možnosti Hledat zobrazte klávesnici. Zadejte název aplikace (tedy ParlamentníListy.cz) a poté vyberte možnost Hotovo. Zobrazí se obrazovka s podrobnými informacemi o vybrané aplikaci. Vybráním možnosti Stáhnout nainstalujete zvolenou aplikaci.

Aplikace, které jsou nainstalovány v televizoru, ale nezobrazují se v seznamu Moje Apps, můžete do seznamu Moje Apps přidat ručně. V horní části obrazovky v nabídce Upravit Moje ap. vyberte v seznamu Další aplikace položky, které chcete do seznamu přidat. Vybrané aplikace se následně budou zobrazovat pod nabídkou Moje Apps. Více konkrétnějších informací o práci se seznamy nainstalovaných aplikací naleznete v manuálu vašeho televizoru.

A na závěr ještě jedno doporučení:

Chcete-li do budoucna automaticky nainstalovat novější verze aplikace ParlamentníListy.cz, nezapomeňte nastavit automatickou aktualizaci aplikací. Vyberte možnost Možnosti na obrazovce Další aplikace a potom vyberte možnost Autom. aktual. aplik.. Aplikace se poté aktualizují automaticky, jakmile jsou k dispozici.


Věříme, že se vám nová aplikace ParlamentníListy.cz pro Samsung Smart TV bude líbit. Cílem aplikace nebylo „přenést“ veškerý obsah a funkce ze serveru www.parlamentnilisty.cz na Vaše televizní obrazovky, ale zrychlit a zpřehlednit přístup k obsahu publikovanému na webu – tedy zvýšit vaše pohodlí.  I zde se naprosto jasně odlišíte, kdo publikoval konkrétní příspěvek – pokud je rozhraní aplikace hnědé, jde o redakční obsah, pokud je rozhraní aplikace modré, jde o obsah publikovaný politiky, institucemi či obcemi. Aplikace ParlamentníListy.cz je zcela zdarma a neobsahuje žádnou reklamu.

V případě jakéhokoliv dotazu nás, prosíme, neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese superadmin[zavináč]parlamentnilisty.cz.. Těšíme se na Vaše názory a připomínky.

 

Nový videopřehrávač:

 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Redakce

MUDr. Martin Kuba byl položen dotaz

Je to pokrok ?

Na TV Prima jste uvedl , že se máme lépe jak v mnohých rozvojových zemích. Pěkně vám tedy děkuji , že po třiceti letech budování "nového řádu" jsme dospěli až sem.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Další články z rubriky

SPECIFIKACE RSS SERVERU WWW.PARLAMENTNILISTY.CZ

0:00 SPECIFIKACE RSS SERVERU WWW.PARLAMENTNILISTY.CZ