Bílovec: Hřiště na Radotíně se rozrůstá

20.10.2014 13:28 | Zprávy

Hřiště, které bylo uvedeno do provozu na jaře tohoto roku, se postupně rozrůstá do svahu nad areálem.

Bílovec: Hřiště na Radotíně se rozrůstá
Foto: bilovec.cz
Popisek: Bílovec

Město Bílovec podalo na zmiňovanou akci na začátku letošního roku žádost o dotaci v rámci podprogramu Regenerace panelových sídlišť, která byla kladně vyřízena.
 
Celková hodnota realizovaného díla činí 2,3 mil. Kč. Z dotace Ministerstva pro místní rozvoj bude uhrazeno max. 70 % uznatelných nákladů na realizaci, zbytek bude financován z rozpočtu města.
 
Svah bude rozčleněn na čtyři terasy, ve kterých budou umístěny herní prvky např. multifunkční dvouvěžová sestava, dětské pískoviště, vahadlová houpačka, lanový kolotoč, lezecká síť a stěna ve svahu, nerezová tunelová skluzavka, terénní nerezová skluzavka a houpadlo na pružině.
 
Ukončení stavby se předpokládá začátkem roku 2015, v závislosti na klimatických podmínkách.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: bilovec.cz

Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

finance

Pane ministře, můžete prosím uvést o kolik jste zvýšil plat pracovníkům SSZ za dobu Vašeho působení? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České Budějovice: Známe vítězné nápady PRO Budějce

10:23 České Budějovice: Známe vítězné nápady PRO Budějce

Hlasování v rámci participativního rozpočtu PRO Budějce skončilo. Výsledkem je osm vítězných nápadů.