Blansko: Náměstí Republiky zaplnily legendární trabanty

28.05.2019 7:35 | Zprávy
autor: PV

Již jedenáctý sjezd a výstavu vozidel značky Trabant uspořádal na náměstí Republiky blanenský Trabant klub. Takřka 30 kusů strojů německé automobilky ze Zwickau se vměstnalo na prostranství mezi dvěma parkovacími plochami před Komerční bankou.

Blansko: Náměstí Republiky zaplnily legendární trabanty
Foto: Blansko.cz
Popisek: Blansko

Trabant, krabička z duroplastu, trsátko na kolečkách, nebo také jen „Trabi”. Symbol bývalé NDR, vozidlo, jenž si kdekdo pamatuje z dob svého dětství, či dospívání. Trabant 601 dříve brázdil ulice Československa, později České republiky naprosto běžně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

RNDr. Vendula Svobodová byl položen dotaz

Dá se nyní nějak zjistit, kdo z politiků využívá obecní bydlení?

Myslíte, že těch politiků jako Mrázová bude víc? A máte pro váš návrh, aby to, kdo z politiků využívá obecní byt bylo veřejné podporu u jiných stran? A nebylo by ještě lepší, kdyby se zásadně změnila kritéria pro přidělování takových bytů?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká Lípa: Město zrestauruje morový sloup na náměstí T.G.M.

22:05 Česká Lípa: Město zrestauruje morový sloup na náměstí T.G.M.

Po 14 letech od poslední opravy se město Česká Lípa opět pustilo do restaurování sloupu Nejsvětější …