Bohumín: Platební kartou už jde platit i na zimním stadionu a v areálu adventure golfu

14. 9. 2019 19:03

Propojení všech středisek areálu BOSPOR platebními terminály je jednou z novinek, které mají návštěvníkům zpříjemnit rekreaci a sportování v Bohumíně.

Bohumín: Platební kartou už jde platit i na zimním stadionu a v areálu adventure golfu
Foto: mesto-bohumin.cz
Popisek: Bohumín
reklama

Lidé mohou nyní v kterémkoliv z nich platit kartou i permanentkou, což urychlí jejich odbavení na pokladnách. Doposud to bylo možné jen v aquacentru a sportovních halách, nově jsou terminály i na zimním stadionu a na adventure golfu. BOSPOR během prázdnin investoval i do modernizace celého areálu.

Vylepšení se dočkal zimní stadion, kde ve vestibulu přibyl gumový povrch. „Návštěvníci se po něm dostanou do půjčovny vybavení i na toalety, aniž by si tupili své brusle,“ upřesnil jednatel společnosti BOSPOR Jan Resler. Zimní stadion zahájil hlavní sezónu v pátek 13. září pro hokejové kluby, od soboty 5. října začíná pravidelné bruslení veřejnosti.

Ve sportovní hale, která slaví páté výročí svého provozu, se lajnovalo hřiště s umělou trávou tak, aby čáry byly vytvořeny ze stejného materiálu jako povrch. Sezóna začala i v menší hale Bosporka, kterou loni převzalo, opravilo a znovu zprovoznilo město. Novinkou je lezecký kurz pro děti na nové boulderingové stěně.

Po dvoutýdenní pravidelné odstávce se v sobotu 14. září opět otevřou brány aquacentra. Kromě kompletního servisu a očisty se objekt dočkal i modernizace. „Vyměnili jsme dřevěné obložení stěn a stropů ve finských saunách, nové osikové obložení provoní návštěvníkům jejich pobyt. Současně jsme pořídili nové obklady sprch a toalet v šatně saunového světa. V nočním provozu si klienti mohou všimnout nových podvodních světel ve velkém plaveckém bazénu,“ vyjmenoval novinky v aquacentru Resler.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Aš: Město chce v příštím roce pořídit druhé veřejné toalety, investovat bude i do stávajících v tržnici na Poštovním náměstí

21:49 Aš: Město chce v příštím roce pořídit druhé veřejné toalety, investovat bude i do stávajících v tržnici na Poštovním náměstí

Na schůzi Rady města Aše, konané dne 12. října, se řešila také investice do veřejného WC. V této sou…