Bohumín: Vozidla správy a údržby dálnic jsou originální nejen oranžovou barvou

17.10.2023 13:54 | Tisková zpráva

Vozidla dálničních silničářů s řadou vychytávek. Zdánlivě obyčejné dodávky či upravené nákladní modely Střediska správy a údržby dálnic v sobě skrývají množství praktických řešení a užitečných překvapení.

Bohumín: Vozidla správy a údržby dálnic jsou originální nejen oranžovou barvou
Foto: mesto-bohumin.cz
Popisek: Bohumín

„Kromě usnadnění práce v terénu je důležitým faktorem bezpečnost pracovníků. Za zmínku vylepšení aut stojí například ochranné bezpečnostní rámy, vyztužené dveře, kamery, madla, rampy, stupačky, světla či majáky. Zakázkové specifikace víceúčelových pokladačů i asistencí vychází z potřeby plnit různorodé úkoly za plného provozu,“ uvedl mluvčí Ředitelství silnic a dálnic ČR Miroslav Mazal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Radek Rozvoral byl položen dotaz

Bydlení

Jedna věc je mít peníze na bydlení, což také úplně nechápu, jak přesně chcete změnit a druhá, aby bylo bydlení k sehnání. To hodláte řešit jak? Protože i když se třeba teď začne stavět, tak to nepokryje poptávku, hlavně, když se soustředí jen na vybrané lokality.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jablonec nad Nisou: Primátor ocenil mladého atle­ta Martina Burkoně

16:47 Jablonec nad Nisou: Primátor ocenil mladého atle­ta Martina Burkoně

Primátor města Jablonce nad Nisou Miloš Vele v úterý 19. srpna ve své pracovně přijal talentovaného …