Bohumín: Výmoly v Lidické ulici jsou rozsáhlé, město upozornilo krajské silničáře

11.01.2023 10:11 | Tisková zpráva

Nejprve vydatná nadílka sněhu, pak obleva, střídání teplot. Období, kdy se teplota pohybuje kolem bodu mrazu, bývá pro vznik děr v silnicích ideální. Právě to se stalo v závěru loňského roku. Příkladem je Lidická ulice v Bohumíně, kterou spravuje krajská správa silnic. 

Bohumín: Výmoly v Lidické ulici jsou rozsáhlé, město upozornilo krajské silničáře
Foto: mesto-bohumin.cz
Popisek: Bohumín

Na cestě jsou až několik centimetrů hluboké výmoly, velké až téměř půl metru. Silnice patří Moravskoslezskému kraji, který pro ni připravuje celkovou rekonstrukci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Mnichov

Pane doktore, rád bych si ujasnil váš postoj k české otázce a k Benešovým dekretům. Několikrát jste přidal rovnítko mezi Mnichovem a postojem některých reprezentantů bývalé opozice ve vztahu k Ukrajině. Prosím o vysvětlení. Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Praha 2: Riegrovy sady se zklidní a přibudou v nich sportoviště

22:05 Praha 2: Riegrovy sady se zklidní a přibudou v nich sportoviště

Nová koncepce parku Riegrovy sady, kterou městská část v září představila veřejnosti, přináší první …