Brno: MHD teď zdarma nebude, smogovou situaci by omezení automobilové dopravy ovlivnilo jen minimálně

16.02.2017 16:19 | Zprávy

Městská hromadná doprava v Brně při nynější smogové situaci zdarma nebude. Vyplynulo to z jednání primátora města Brna a jeho náměstků s odborníky z Českého hydrometeorologického ústavu.

Brno: MHD teď zdarma nebude, smogovou situaci by omezení automobilové dopravy ovlivnilo jen minimálně
Foto: brno.cz
Popisek: Brněnský magistrát

Z pohledu meteorologů totiž nemá na nynější smogovou situaci doprava zásadní vliv. „Opatření, o kterém jsme uvažovali, by tedy v tento moment nebylo efektivní,“ uvedl primátor Petr Vokřál.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

A co přesně jste proto, co tvrdíte, udělali, když jste byli ve vládě?

,,Hnutí ANO dlouhodobě prosazuje energetickou soběstačnost, stabilní sítě a realistický přechod k udržitelnosti." PS: Myslíte, že za blackout může tato vláda? A kdybyste byli ve vládě, vypláceli byste za něj odškodnění?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hradec Králové: Swing pod širým nebem

13:43 Hradec Králové: Swing pod širým nebem

Přijďte zažít nezapomenutelný letní večer plný hudby, tance a radosti. Kulturní projekt Kultivace 80…