Brno: Město připravuje novou službu pro seniory

09.04.2016 18:50 | Zprávy

Návrh na zřízení služby Senior bus k 1. červnu přijali brněnští radní. Systém ke konečnému schválení v rámci rozpočtového opatření předkládají zastupitelstvu.

Brno: Město připravuje novou službu pro seniory
Foto: Brno-stred.cz
Popisek: Nová radnice v Brně

Senior bus bude zajišťovat dopravu osob nad 70 let a zdravotně postiženým Brňanům k lékaři, za službami a na úřady.

Provoz by měl zajišťovat dopravní podnik dvěma vozidly, která nakoupí a upraví pro transport osob se sníženou pohyblivostí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Co pozitivního jste pro rodiny udělali, když jste byli ve vládě?

Vždyť dnes jsou na tom rodiny jen hůř a hůř. Protože bohužel platí, že mít dítě nebo dokonce víc, je dnes opravdu luxus. Se pak nedivte, že každý rok klesá porodnost. Za této vlády j. e třeba nejnižší min od 90 let. Bohužel, protože děti jsou požehnání a dar.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Příbram: Den městské mobility – jízdy historickými autobusy a MHD zdarma

16:21 Příbram: Den městské mobility – jízdy historickými autobusy a MHD zdarma

Město Příbram se i v letošním roce připojí k Evropskému týdnu mobility.