„Jako občanský aktivista z povolání vítám každého zástupce veřejnosti, který nabízí svůj čas a iniciativu k řešení problémů, které Brno dlouhá léta trápí. Se zástupci sdružení Brno autem jsme se dohodli, že se budeme setkávat pravidelně, abychom si vyslechli jejich připomínky a mohli systém nastavit co nejlépe vůči občanům,“ uvedl náměstek Hollan.
Schůzka se týkala zavedení rezidenčního parkování, které Brno chystá už od roku 2013 a jehož zavedení je plánováno během první poloviny roku 2017.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

