Červencová úřední sobota se přesouvá na poslední červnový víkend

27.06.2013 9:39 | Zprávy

První soboty v měsíci jsou na přepážkových pracovištích jabloneckého magistrátu v ulici Komenského úřední. První červencová sobota vychází v letošním roce na státní svátek 6. 7. (Den upálení mistra Jana Husa) a navíc bezprostředně po volném pátku 5. 7., rovněž státním svátku (Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje). Červencová úřední sobota se tedy přesouvá na poslední červnový víkend, tj. na 29. 6. 2013.

Červencová úřední sobota se přesouvá na poslední červnový víkend
Foto: mhdvmb.cz
Popisek: Jablonec nad Nisou

„Toto řešení se přímo nabízí, neboť právě končí školní rok, lidé se budou chystat na své zahraniční cesty a např. tlak na vydávání cestovních dokladů bude kulminovat,“ konstatuje vedoucí správního odboru Petr Karlovský a zároveň upozorňuje, že sanitární den bude na přepážkách v ulici Komenského v pátek 28. 6. 2013.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mestojablonec.cz

Jak si vysvětlujete, že jste neměl protikandidáta?

Myslíte, že je to tím, že jste tak dobrý, nebo že se do toho nikomu nechtělo, protože a tom nejste dobře, o čemž svědčí i vaše oslabení ve volbách a celkové preference, podle níž byste ve sněmovně bez ODS vůbec nebyli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: Letošní rok? Nové silnice, chodníky i cyklostezky

20:20 Jihlava: Letošní rok? Nové silnice, chodníky i cyklostezky

Rok 2025 se pro naše město stal obdobím, kdy se mnohé plány změnily ve skutečnost. Velké poděkování …