Česká Lípa: Město pamatuje i na krizové situace

01.07.2019 13:47 | Zprávy
autor: PV

Osmdesát nových spacích pytlů a nafukovacích matrací je nově uskladněno v základní škole Partyzánská v České Lípě. V uzamčené skříni budou připraveny pro situaci, kdy bude z nejrůznějších krizových důvodů nutné evakuovat vetší počet lidí a zařídit jim nouzové ubytování.

Česká Lípa: Město pamatuje i na krizové situace
Foto: ceska-lipa.info
Popisek: Česká Lípa

Toto ubytování bude zajištěno v tělocvičně zdejší školy, kde je dostatek prostoru i sociální zařízení, s uspořádáním prostor jsou připraveni městu pomoci i dobrovolní hasiči z Dobranova. Ke krizovým účelům jsou vytipovány další čtyři českolipské základní školy, do kterých budou také nakoupeny spací pytle a matrace. Město počítá s tím, že bude po dokončení nákupu schopno nouzově ubytovat 500 lidí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Vy věříte, že v bitcoinové kauze přijde nějaké rozřešení?

Jako právnička, jaké zákony byly podle vás porušeny? Jaké tresty mohou padnout? Pochybil podle vás jen Blažek nebo i někdo další? Kdo případně? Já myslím, že problém je, že politici za svá rozhodnutí nenesou trestní odpovědnost, že když způsobí nějakou škodu, nemusí jí platit. Nebo se pletu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Opava: Tmavá místa střídají moderní a úsporné lampy

22:09 Opava: Tmavá místa střídají moderní a úsporné lampy

Město Opava v posledních letech realizuje zásadní proměnu své světelné infrastruktury, která zahrnuj…