Česká Lípa: Městské slavnosti letos nebudou

14.05.2020 11:43 | Zprávy

Městské slavnosti, tradiční červnová akce, jejíž návštěvnost se pohybuje v řádu tisíců lidí, letos v České Lípě neproběhnou. Slavnosti byly naplánované na víkend od 19. – 21. června, město je však posune o rok. Do diářů si tak můžete zapsat termín 18. – 20. června 2021, kdy se snad všichni znovu sejdeme tak, jak jsme byli zvyklí.

Česká Lípa: Městské slavnosti letos nebudou
Foto: ceska-lipa.info
Popisek: Česká Lípa

„S rozhodnutím jsme čekali, protože jsme nechtěli naše občany připravit o tradiční a oblíbenou akci. Ačkoli se vládní opatření proti koronaviru rozvolňují, bohužel není možné akci upořádat tak, jak jsme zamýšleli. Rozhodli jsme se proto Městské slavnosti odložit o rok. Nicméně už teď mohu prozradit, že naše příspěvková organizace Kultura Česká Lípa chystá akce na léto a v sobotu 5. září se můžete těšit na první ročník Beer&Food Festu na vodním hradě Lipý. Lidé se i přes zrušené Městské slavnosti tak mají na co těšit,“ uvedla starostka České Lípy Jitka Volfová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Proč nenecháte rozhodnout rodiče?

Jestli a od kolika svým dětem dovolí přístup na sociální sítě? To pak začnete i určovat, na co se smí nebo nesmí dívat v televizi nebo v kolik mají chodit spát a v kolik vstávat? Myslíte, že vše špatné se odehrává jen na sociálních sítích, a že ony jsou strůjci zla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem: Zoo získala finance na rozvoj

20:36 Ústí nad Labem: Zoo získala finance na rozvoj

Radní schválili rozpočtové opatření z?Fondu pro záchranu a?rozvoj ZOO ve výši 11?845?900?Kč. Finance…