Česká Lípa: Na radnici zavítaly zástupkyně sdružení Vesna

04.05.2018 12:18 | Zprávy

Český den proti rakovině se koná 16. května a již dnes starostka města Romana Žatecká přivítala na radnici zástupkyně českolipské Vesny - sdružení onkologických pacientů a jejich přátel, které se, kromě jiného, každoročně v České Lípě aktivně zapojuje do květnové „květinové akce“ na podporu onkologických pacientů.

Česká Lípa: Na radnici zavítaly zástupkyně sdružení Vesna
Foto: ceska-lipa.info
Popisek: Česká Lípa

Členkám Vesny chtěla starostka především poděkovat za jejich dosavadní práci, za osvětu a vše, co dělají a organizují pro onkologické pacienty.

Mluvilo se o všem, např. o svozu pacientů s omezenou pohyblivostí do zdejší nemocnice, o přístupové cestě do nemocnice ze sídliště Špičák, která je na soukromém pozemku, ale hojně používaná a podle posledních zpráv by tato cesta měla být zrekonstruována a občané města ji budou moci dál využívat, atd.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Chápu vás dobře, že byste podruhé vstoupili do stejné řeky a šly do vlády s ODS?

Po tom všem, co o ní tvrdíte, že jsou to kmotři? A proč se vlastně po volbách vůbec nerespektuje vůle občanů, proč podle vás nemá šanci být premiér ten, kdo volby vyhraje? Babiše volit nebudu, ale přijde mi, že jsou stejně volby zbytečné, že si to vy politici pak stejně zařídíte po svém

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Po úspěšné premiéře se chystá druhá dražba odtažených vozidel

19:10 Pardubice: Po úspěšné premiéře se chystá druhá dražba odtažených vozidel

Po loňské premiéře, kdy měla první veřejná dražba odtažených vozidel v Pardubicích velký ohlas, chys…