„Původní plochy byly realizovány před čtyřiceti lety a jejich stav je nejen nedůstojný, ale také neúnosný. Proto dojde k odstranění dlažby včetně podloží, stávající odvodňovací kanálek bude vybourán a prověří se stav napojení na kanalizaci. Nová dlažba bude z umělých desek, půjde o velkoformátovou terasovou dlažbu, která je protiskluzná a mrazuvzdorná. Předpoklad dokončení opravy je zhruba do konce července,“ říká k investici za 3,4 miliony korun náměstek primátora Petr Podhola s tím, že obřady ve smuteční síni krematoria jsou dočasně přesunuty a prováděny v kapli sv. Otýlie, první už byl 2. června.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

