České Budějovice: Město má nové digitální povodňové plány

11.02.2012 14:46 | Zprávy

Dva nové digitální povodňové plány, města České Budějovice a správního obvodu obce s rozšířenou působností, si lidé mohou prohlédnout na webových stránkách města www.c-budejovice.cz. Rychlý odkaz najdou na úvodní stránce webu ve sloupci vpravo.

České Budějovice: Město má nové digitální povodňové plány
Foto: cb-info.cz
Popisek: České Budějovice

„Lidé tak mají možnost podívat se třeba na to, jestli je jejich nemovitost ohrožena povodní. Neveřejná část plánu je ale oddělena heslem a slouží především pro členy povodňové komise,“ přibližuje primátor Juraj Thoma s tím, že oba plány jsou základním dokumentem při řízení ochrany před povodněmi, takže obsahují popisy činností, kontakty, hodnoty stupňů povodňové aktivity a velmi důležitou a potřebnou mapovou část.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: c-budejovice.cz

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Jak věřit vašim slibům?

Slibujete dostupnější bydlení, konec korupce, ale co se změnilo za ty roky, co jste v politice? Dokonce jste byli dost dlouho součástí vlády. A když jsme u toho, šli byste do koalice se SPOLU a STAN znovu nebo ne? Protože jestli ne, tak kdo jiný vám zbývá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice znovu oživí třídu Míru sousedskou večeří

22:42 Pardubice znovu oživí třídu Míru sousedskou večeří

Třída Míru je po celý rok místem ruchu a pohybu. Ve čtvrtek 28. srpna 2025 od 17 do 22 hodin se ale …