České Budějovice: Náměstek poděkoval vítězům participativního rozpočtu

20.12.2021 13:21 | Tisková zpráva

Autory vítězných projektů obou ročníků participativního rozpočtu PRO Budějce pozval na radnici 1. náměstek primátora Juraj Thoma. Předal jim pamětní listy a drobné dárky jako poděkování za jejich aktivní přístup a podněty.

České Budějovice: Náměstek poděkoval vítězům participativního rozpočtu
Foto: cb-info.cz
Popisek: České Budějovice

„Jsem rád, že jsem se mohl osobně setkat v tomto adventním čase s mladými lidmi, kterým není lhostejné okolí, ve kterém žijí a významně přispěli k vylepšení veřejných prostranství města a jeho zeleně. Schválené projekty zejména z prvního ročníku se už realizují a budou vidět hlavně v příštím roce, kdy vyhlásíme již třetí kolo participativního rozpočtu. Doufám, že i třetí ročník přinese mnoho zajímavých nápadů a návrhů, které potěší obyvatele Budějovic,“ uvedl Juraj Thoma.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Tomio Okamura byl položen dotaz

Zadlužení ČR

Jaký je váš cíl - budoucí vlády, co se týká snížení zadlužení ČR? Co přesně myslíte tím efektivním hospodařením? Zatím mi přijde, že plánujete spíš rozdávat. Otázkou je, na čí úkor to bude, a zda se tím neprohloubí jen naše zadlužení? Nebo kde na vše chcete vzít? Budete zvyšovat daně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vysoké Mýto: Projekt rekonstrukce městské knihovny je připraven k realizaci

22:09 Vysoké Mýto: Projekt rekonstrukce městské knihovny je připraven k realizaci

Architekt Radek Schwab z atelieru LBNK architekti představil finální podobu městské knihovny.